У Харкові пройшов семінар Давида Сакварелідзе «Нова еліта України»

2 ноября 2016, 03:02
Владелец страницы
0
310
У Харкові пройшов семінар Давида Сакварелідзе «Нова еліта України»

Що саме сказав Давид під час виступу в ХНУРЕ, що б отримати порцію зеленки від Харківських тітушок?

Першого листопада у Харкові, в національному університеті радіоелектроніки відбувся семінар Давида Сакваралідзе, під назвою "Нова еліта України". В ході семінару молодий та амбітний реформатор, в режимі відкритого діалогу обговорив з присутніми студентами такі проблеми нашої держави, як: бюрократія, пасивність сучасної молоді до політичного та громадського життя країни, та байдужість до змін у державі, що була нав'язана суспільству, та зокрема, молоді, ще за часів радянської влади. Живе спілкування між Давидом та слухачами семінару, не оминуло увагою і війну в Україні, і шок у нашому суспільстві після оприлюднення е-декларацій багатьох високопосадовців. 

Було приділено увагу питанню стипендій для стундентів, реформам, які конче необхідні нашому народу. У рамках семінару Сакваралідзе поділився своїм досвідом політичного життя в Україні і Грузії, розповів про реформи, які він проводив у своїй країні, і плани, які він хоче втілити в Україні, для покращення життя звичайного українця. За словами Давида, Україна має все необхідне, для того, щоб стати успішною, процвітаючою державою, та головний ресурс нашої держави, на твердження Сакваралідзе - це самі українці. Після семінару, невідомий, облив Давіда зеленкою. Які саме слова молодого реформатора могли викликати подібну реакцію Ви можете вирішити для себе після перегляду відеосюжету…

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Харків,семинар,Давид Сакварелидзе
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.