У Харкові пройшов семінар Давида Сакварелідзе «Нова еліта України»

2 ноября 2016, 03:02
0
290
У Харкові пройшов семінар Давида Сакварелідзе «Нова еліта України»

Що саме сказав Давид під час виступу в ХНУРЕ, що б отримати порцію зеленки від Харківських тітушок?

Першого листопада у Харкові, в національному університеті радіоелектроніки відбувся семінар Давида Сакваралідзе, під назвою "Нова еліта України". В ході семінару молодий та амбітний реформатор, в режимі відкритого діалогу обговорив з присутніми студентами такі проблеми нашої держави, як: бюрократія, пасивність сучасної молоді до політичного та громадського життя країни, та байдужість до змін у державі, що була нав'язана суспільству, та зокрема, молоді, ще за часів радянської влади. Живе спілкування між Давидом та слухачами семінару, не оминуло увагою і війну в Україні, і шок у нашому суспільстві після оприлюднення е-декларацій багатьох високопосадовців. 

Було приділено увагу питанню стипендій для стундентів, реформам, які конче необхідні нашому народу. У рамках семінару Сакваралідзе поділився своїм досвідом політичного життя в Україні і Грузії, розповів про реформи, які він проводив у своїй країні, і плани, які він хоче втілити в Україні, для покращення життя звичайного українця. За словами Давида, Україна має все необхідне, для того, щоб стати успішною, процвітаючою державою, та головний ресурс нашої держави, на твердження Сакваралідзе - це самі українці. Після семінару, невідомий, облив Давіда зеленкою. Які саме слова молодого реформатора могли викликати подібну реакцію Ви можете вирішити для себе після перегляду відеосюжету…

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Харків,семинар,Давид Сакварелидзе
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.