Двобій сучасних лицарів

15 апреля 2018, 22:39
Владелец страницы
0
50

У Харкові відбувся турнір зі спортивного ножового бою КУБОК BLADE BROTHER 2018

В кожної нації е свої традиції ножового бою, не чужі вони і для Українців. Сучасний ножовий бій, - це повноконтактний вид спорту, що поєднує фехтувальну роботу ножем та рукопашні дії, та  лежить в основі техніки армійського ножового бою, яку федерація ножового бою впроваджує в програму підготовки нацгвардії та ЗСУ.

У суботу в фітнес центрі KING FITNESS під егідою ГО "Східний корпус" пройшов традиційний для нашого міста відкритий турнір з ножового бою "КУБОК BLADE BROTHER 2018".  Традиція проведення даного заходу бере свій початок ще з 2010 року. У 2014 році турнір не провадиться в зв'язку з початком АТО на сході України. Переважна більшість учасників – патріоти, що стали на захист нашої країни. У нинішньому турнірі взяло участь понад 40 осіб з Києва, Дніпра, Чернігова. Змагання пройшли у двох номінаціях: - чоловіки-аматори (ті, хто вперше брали участь у змаганнях зі спортивного ножового бою),- чоловіки-профі (призери змагань зі спортивного ножового бою та спортсмени-ножовики). Жінки змагались на рівних з чоловіками.

Серед бійців, що виходять на ринг, - команда університету МВС з ножового бою, реконструктори, які займаються справжнім історичним фехтуванням. За словами суддів, - саме різноманітність учасників заходу і неймовірне відмінність їх технік робить Харківський турнір по справжньому хардкорним, вигідно виділяючи його серед інших подібних заходів, що проходять в Україні.

Атмосфера дійства в фотоальбомі та відеосюжеті: 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости спорта
ТЕГИ: Харьков,турнир,ножевой бой
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.