КРИМ - ТОЧКА КИПІННЯ

12 вересня 2016, 18:22
Власник сторінки
менеджер
0
391
КРИМ - ТОЧКА КИПІННЯ

18 вересня 2016 року Росія пройде важливий тест. Тест на "вагітність Кримом". Що потрібно Путіну для успішних "пологів"? Відповідь: Легітимізація анексії Криму. Як це реалізувати?

 
18 вересня 2016 року Росія пройде важливий тест. Тест на "вагітність Кримом".
Що потрібно Путіну для успішних "пологів"?
Відповідь: Легітимізація анексії Криму.
Як це реалізувати?
Відповідь: Провести вибори до Держдуми Росії в анексованому Криму. Та так провести, щоб їх визнала Європа та США.
Але як?
1. Крим - це Україна! Верховна Рада України закликала міжнародну спільноту не визнавати вибори до Держдуми Росії, які Кремль також планує провести в анексованому Криму.
За відповідну заяву під час засідання 8 вересня проголосувало 269 нардепів.
Таким чином Верховна Рада України звертається до парламентів іноземних держав, парламентських асамблей та міжнародних організацій з проханням оприлюднити офіційні заяви про нелегітимність визнання результатів виборів у Державну думу Російської Федерації через проведення їх на окупованій території Автономної Республіки Крим.
Такі заяви делегітимізують в очах міжнародного співтовариства тих представників російського парламенту, які будуть обрані в результаті проведення виборів на території Криму.
2. Спостерігачі ОБСЄ, які приймають участь у проведенні виборів у російську Держдуму за результатами проведення  виборів не мають наміру згадувати у доповіді  про окупований Крим.
Як зазначив  представник Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ Ян Петерсен, – ...Ті довгострокові спостерігачі, які були розподілені по Росії, повинні спостерігати за всією вашою територією. Але так як ОБСЄ працює, ґрунтуючись на консенсусі всіх країн – членів ОБСЄ, Крим не є частиною нашого спостереження.
Чи буде ризикувати Путін? 
Результат позитивний. Якщо вибори в Держдуму, які в тому числі пройдуть і в Криму, будуть визнані на міжнародному рівні, значить  де-факто  півострів частково буде визнано частиною Росії. Чому частково? Та тому, що Крим - це Україна! 
 
Результат негативний. Вибори в Держдуму, і все через участь у них громадян України, те є населення Кримського півострова, з числа яких навіть буде вибрано новий склад Держдуми, міжнародне співтовариство визнає нелегітимними.
Отже,  висновок: Чи пройдуть "пологи Кримом" 18 вересня 2016 року? – важливий тест для Росії. 
Крім того, питання, як відреагує Європа та США? Визнають вони чи не визнають новий склад Держдуми, який буде обраний в тому числі і від окупованого Криму", – важливий тест для міжнародного співтовариства. 
Російські вибори в Криму  – "быть или не быть"? 
На відповідь чекайте після 18 вересня 2016 року!
 
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Украина,Росія,ОБСЕ,вибори,Крим,вагітність
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.