Одіозні вінничани займають чергу в "партію Саакашвілі"

23 лютого 2016, 16:06
Власник сторінки
0
52
Одіозні вінничани займають чергу в  партію Саакашвілі

Одіозні вінничани займають чергу в "партію Саакашвілі"

Провал голосування за відставку уряду Яценюка. Ще гучніший провал «третього Майдану» під відлуння презирливих коментарів столичного істеблішменту, який комфортно почуває себе у нинішньому політичному просторі. Вперте мовчання керівників парламентських фракцій, які може й хотіли би піти на загострення політичної ситуації, але не мають на це змоги. Все це – причини підвищення рівня незадоволення у тих прошарках активістів, які вважають себе авангардом суспільства.

Інші, втім, все частіше розглядають їх у якості «політичних заробітчан», що давно освоюють такі напрямки заробітку, як керування партійними осередками та участь у грантових проектах, а нещодавно почали отримувати прибутки і від волонтерської діяльності.

Але мова не про це. А про те, що значна частина з цих «активістів», за відсутності інших джерел політичного заробітку, з жадібністю спостерігають за появою нових політичних партій. Вибір, щоправда, не великий. Найбільш перспективний проект – один, М.Н. Саакашвілі. Складність лише у тому, що щось запропонувати у відповідь, показати, не чим Саакашвілі буде корисним для них самих, а чим вони можуть сприяти екс-президенту Грузії – завдання дуже проблемне. Адже досягнень – «нуль», а скандальний «шлейф» – величезний.

Розглянемо поведінку типових «активістів» на прикладі Вінниці.

Тип № 1. «Лізти в очі». Представник – Володимир Воловодюк. «Отаман» «козацького» «полку» з декількох близьких приятелів, володар фірми з утилізації і вивозу сміття, голова обласної організації політичної партії «Народний контроль», з якою вщент програв минулорічні місцеві вибори, власник сайту «Власно.інфо».

 

 
Приїздив на антикорупційний форум до Одеси .

Не очікуючи прямого узгодження з командою Саакашвілі, вирішив продемонструвати завзяття і зорганізував у Вінниці свій «форум» - «круглий стіл» з депутатом обласної ради (1 шт.) і викликаним для звіту дрібним чиновником (1 шт.)  

«На жаль, багато держслужбовців, представники СБУ та місцевої прокуратури проігнорували запрошення до обговорення», - поскаржився Воловодюк, не пояснивши, чому саме вони мають виконувати його вказівки.

Пригрозив створенням «Антикорупційної гвардії».

Амбіції – високі. 

Методи – наполегливі, але сумбурні й малоефективні.

Шанси очолити осередок проекту Саакашвілі в області – мінімальні, адже будь-яка наступна виборча кампанія зведеться до сварок «усіх з усіма».

 


Спосіб використання – у якості тиску на інших потенційних претендентів, щоб вони не розслаблялися. І найголовніше - захист та розвиток власного бізнесу за рахунок політичної індульгенції у вигляді партії Саакашвілі. Бізнес у Володимира Воловодюка такий, що давно вважається напівлегальним та близьким до кримінальних оборудок - заготівля та збір металобрухту, макулатури, пляшок та іншої вторсировини. Наразі в бізнесмена є проблеми з незаконно встановленими пунктами прийому цієї продукції відходів діяльності, якими вінничани мають змогу "милуватись" по всьому місту. 

Тип № 2. «Виявляти відданість». Борис Максимчук. Екс-член «Батьківщини», екс-член «Європейської партії України», член «Радикальної партії Олега Ляшка». Участь у виборах: місцеві-2010 (програв), парламентські-2012 (програв), парламентські-2014 (програв), ректора торгового інституту-2014 (програв з результатом «2» голоси), ректора педагогічного університету-2015 (програв з результатом «0» голосів), місцеві-2015 (до міської ради та на посаду міського голови – обидва програв).

Приєднатися до команди Саакашвілі – дуже хоче. Для чого – див. вище.

Амбіції – надвисокі.

Методи – обережні, які поки що зводяться до вихваляння Саакашвілі у соціальних мережах. 

 


Шанси – нульові.

Спосіб використання – не визначений.

Тип № 3. «Люблю і ненавиджу». Таїса Гайда. 

Пробувала йти шляхом Воловодюка і намагалась бути постійно на виду.

Але згодом охолонула, побачивши таку кількість конкурентів на бажану посаду: «Таїса Гайда, що йшла на місцеві вибори від партії «Громадянська позиція» сказала, що утримається цього разу від поїздки. Зауважує, що така велика кількість учасників не може дати ефективності зустрічі» .

А потім вирішила йти від зворотнього. Раз  Саакашвілі не чекає особисто її, то слід привернути увагу персональною критикою. І почалося…

 

Амбіції – зашкалюють.

Методи – дивовижні.

Шанси – від’ємні.

Спосіб використання – для того, щоб продемонструвати нормальним людям, що такі активісти, як Гайда залишилися поза проектом.

Не виключено, що уже найближчим часом з’являться і нові типи і новими амбіціями. Під час анонсованого приїзду «антикорупціонерів» до Вінниці ми це побачимо.


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.