Підприємство вінницького нардепа кілька років дурило споживачів

28 января 2016, 12:07
Владелец страницы
0
592
Підприємство вінницького нардепа кілька років дурило споживачів

Спритний нардеп Петро Юрчишин, якому фактично належить ТОВ «Хмільницький завод сухого знежиреного молока «Молочний Візит», кілька років «впарював» споживачам замість вершкового масла спред.

Треба сказати, що спред – дешевий аналог вершкового масла. Там є частина тваринних жирів, але більшість – пальмове масло. Сенс оборудки очевидний – спред продукт дешевий. Видаючи його за продукт натуральний, тобто вершкове масло, сім’я нардепа мала подвійний зиск. Перше –реальний прибуток від продажу на ринок підробки був в кілька разів більше. Друге – не треба було закуповувати більше молока, щоб виробити однакову кількість «масла». Як то кажуть, вбили одним пострілом двох зайців.

Достеменно не відомо, скільки років на ринку здійснювався цей обман. Його викрив Антимонопольний комітет з великим скандалом. Це сталося на передноворічній VI міжрегіональної універсальній виставці-ярмарку «Святковий калейдоскоп-2015. Там фахівці і виявили, що в рекламних матеріалах недостовірна інформація – ніби «Масло солодковершкове селянське» і «Масло солодковершкове екстра» на 100% натуральний продукт з молока, без додавання пальмової олії.

Слід зазначити, що Петро Юрчишин вже в новому 2016 році став фігурантом скандалу. На цей раз не бізнесового, а депутатського. Але теж пов’язаного з грошима.

Народний депутат з Вінницької області Петро Юрчишин взяв у грудні 2015 року компенсацію для оренди житла або винайму готельного номера. У розмірі 9 646 гривень.

Цікаво, що статки молокозаводу Юрчишина у 2011 році склали 8 млн грн.

У  2014 році доходи Петра Юрчишина  становили 767 385 грн., а членів сім’ї, як зазначено у декларації про доходи – 654 472. У 2015 роцівін заробив 892 160 грн.

Тож, очевидно, що  компенсації на оренду житла нардеп і бізнесмен не потребував. Але тут спрацював ефект, як із продажем спреду замість масла.

Як говорив відомий літературний персонаж, «вас Шура, жадібність згубить…»


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.