Вінницькі "європейці" оголосили початок збору підписів за відставку Яценюка

19 лютого 2016, 09:31
Власник сторінки
0
52
Вінницькі  європейці  оголосили початок збору підписів за відставку Яценюка

ЗАЯВА Вінницької обласної організації Європейської партії України про збір підписів за відставку Кабміну

На наше переконання провал голосування щодо висловлення недовіри уряду Яценюка свідчить про те, що олігархічні клани отримали контрольний пакет акцій у Верховній Раді України. Вони контролюють більшу частину депутатів, які слухняно виконують усі їх настанови.

Чинний уряд виявився нездатним проводити ефективні реформи, підвищувати соціальні стандарти за європейськими зразками, стабілізувати ситуацію в економіці, зламати вироблені роками корупційні схеми. Чиновники нинішнього Кабміну самі очолили ці ганебні корупційні моделі викачування грошей з державного бюджету і не збираються від них відмовлятися. Коли оприлюднюються матеріали про викриття цих схем, чиновники навіть не реагують, обвинувачуючи борців з корупцією у належності до “п’ятої колони”.
Нинішній уряд не дорівнює Україні та Українському Народові. Корупція є ворогом не менш страшним, ніж зовнішній агресор. Провал реформ, катастрофічне зниження рівня життя простих людей, неспроможність організувати командну роботу – ось ті очевидні речі, за які Кабмін Яценюка слід було негайно відправити у відставку.  Однак цього не сталося. Яценюку, а також тим, хто стоїть за ним, вдалося перекупити частину депутатів, знайти інші методи мотивації для народних обранців та цілих депутатських груп.

Показовою під час голосування за відставку Кабміну була позиція Опоблоку: на словах критикуючи уряд, екс-регіонали провалили голосування за висловлення йому недовірі, чим лише підтвердили підозру про домовленості їхніх покровителів-олігархів з керівництвом Кабміну. Олігархи комфортно почувають себе і за нинішньої влади. Відтак їх цей уряд влаштовує.

У підсумку на сьогоднішній день, Яценюк вважає, що він переміг українців: інтригами, грішми і погрозами він зумів зберегти своє крісло і вважає, що домінуватиме у політиці й надалі. Однак оцінку йому та його бездарній команді винесе Український Народ, а не купка олігархів.

Саме тому ми, активісти Європейської партії України, починаємо збір підписів у Вінницькій області про відставку уряду Яценюка.

Якщо наші голоси не будуть почути ми виступатимемо за розпуск чинного парламенту.

Терпіти далі знущання нинішніх урядовців над країною та суспільством неможливо. Україна на межі катастрофи. Врятуємо її!

 

Вінницька обласна організація Європейської партії України

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.