Кого хочуть "підсадити" до Юрія Хорта?

23 ноября 2015, 10:14
0
29

Напередодні першої сесії Вінницької обласної ради деякі політично заангажовані особи намагаються розхитати ситуацію.

Це стосується в першу чергу так званих «громадських активістів», які несподівано для всіх стали членами партій, і намагалися на виборах отримати представницькі мандати. Але не змогли…

Кого хочуть підсадити до Юрія Хорта?

Тепер їм не залишається нічого іншого, як розхитувати ситуацію, шляхом шантажу і погроз. В авангарді цього процесу ті, хто проявив активність під час штурму приміщення Вінницької ОДА і облради 6 грудня 2014 року. Тоді було вписано ганебну сторінку в політичну історію Вінниччини. Купка політично-занангажованих, активістів з неадекватними амбіціями намагалися штурмувати адміністративне приміщення, бити і знущатися над нацгвардійцями, які через кілька днів відправлялися на фронт. А потім дійшли до піку політичного абсурду і проголосили екс-нардепа Фурмана «народним губернатором», і ледь не проголосили у Вінниці «ВНР». Чим виставили на посміховисько себе і мешканців області, які у переважній більшості не підтримали дії таких «активістів».

Зараз, майже через рік, ці невгамовані «активісти» готують нові провокації. У соціальних мережах поширюються заклики до масового зібрання під стінами обласної ради 27 листопада, в день відкриття першої сесії Вінницької обласної ради.

Поширюються абсурдні вимоги – обрати голову облради на так званому «Віче». Мало того, що таке обрання не передбачене жодним законом, це не можливо зробити навіть технічно. Адже за законом, голову облради обирають депутати шляхом закритого голосування.

Вчора на черговому так званому "віче" нарешті оголошено й наступного "кандидата від майдану" - Людмилу Щербаківську. Хоча сама очільниця вінницької "Батькіщини" про такі наміри публічно не заявляла.

"Виктор Малиновский добавил 6 новых фото.


На майдані небесної сотні 22 листопада о 12:00 зібрались Вінничани , пом'яняули загиблих на майдані і в АТО . Приняли рішення 27 листопада прийти на сесію обл ради та підтримати Людмила Щербаківська на голову ОР . 28 листопада 12:00 біля міськ ради збираємо народне віче обговоремо ситуацію в державі і Вінниці."

Також лунають вимоги про допуск буть-кого на сесію облради. І у звернені щодо цього, яке оприлюднюється від імені депутатських фракцій є цілковита дурниця – «Якщо бажаючих відвідати сесію Вінницької облради буде більше, ніж вміщує будівля, то її слід перенести у більше приміщення чи на площу».

А як тоді проводитиметься голосування? Кабінки теж винесуть на площу? Чи на вулиці змонтують систему «Рада», за допомогою якої голосують депутати?

І таких дурниць останнім часом розповсюджується багато. Мета очевидна – зірвати голосування за голову облради. Втягнути область у черговий цикл політичних протистоянь.

Проте, практично в усій Україні перші сесії обласних рад пройшли, голів та заступників обрано. І хоч пройшли вони подекуди в гострих дебатах між депутатами, але дебати ці проходили у сесійних залах, за прийнятними в демократичному суспільстві нормами.

Тож, розхитуючи ситуацію, дезінформуючи громадськість щодо подій в облраді і обрання голови і заступників, «активісти» намагаються половити рибку в мутній воді, виставити Вінниччину, як най нестабільнішу область в Україні, ну і звісно отримати з цього зиск. Який? Матеріальний, чи моральний – краще запитати у них.

Це роблять ті, хто це робив і 6 грудня минулого року. Хіба що крім двох «активістів» - Хорта і Шостака. Перший сидить у СІЗО, другий – в розшуку і перебуває під крилом спонсорів у Ростові-на-Дону. Якщо хтось з активістів мріє повторити їхню долю – той спробує штурмувати облраду. Скоріш за все, що правоохоронці їм цього не спустять. Як не спустить це їм і громада, яка під час виборів висловила свою недовіру «активістам» і їхнім методам «політичної боротьби».

Вибори закінчилися, тепер в Вінницькій обласній раді депутати мають працювати на користь громади.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.