Порошенко вимагає турнути США з Радбезу ООН

14 сентября 2015, 13:56
0
125

Сьогодні США є реально стороною конфлікту, де б він не виникав. У тому числі і в Україні.

В Інтерв’ю «Голосу Америки» Петро Порошенко заявив, що Росія може залишатися у Раді безпеки ООН, але її потрібно позбавити права вето у конфліктах, в яких РФ являється учасником.


Ідея, в принципі, напрочуд твереза. За таким принципом потрібно обмежити США, а ще краще – взагалі виключити Штати з процесів Радбезу.


Лише вдумайтесь: США має 120 військових баз! Майже половина загальносвітового військового бюджету припадає саме на США. Це єдина країна, де збройним силам не сидиться вдома.


Армія США була учасником воєнних конфліктів у різних точках світу, включаючи Середземномор’я, Близький Схід, Африку, Азію, Латинську Америку. Сирію вони розбомбили, Лівію – теж вони…


Сьогодні США є реально стороною конфлікту, де б він не виникав. У тому числі і в Україні.


Вражає й інше, а саме - американський цинізм. Після тисяч смертей у зонах конфлікту, після тисяч понівечених доль, США вказують Європі на необхідність надати біженцям притулок.


А чи направити б усіх цих біженців в Америку, щоб Обама на своїй шкірі відчув наслідки своєї ж агресії?


Зрозуміло, що Порошенко озвучив ідею щодо позбавлення Росії права вето не з власних міркувань. Усі його заяви погоджуються Держдепом США. У даному випадку, як кажуть у нас в Україні, «чия б корова мукала, а твоя б мовчала».Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.