Процедура ухвалення закону про РНБО була порушена

29 декабря 2014, 19:04
Владелец страницы
Народний депутат України
0
117

Народний депутат зазначив, що повноваження, якими наділили РНБО виходять за межі конституційних повноважень цього органу і, що він фактично перетворився з дорадчого – на центр ухвалення рішень в галузПро це під час свого виступу в ефірі програми «Час. Підсумки дня» 5-го каналу заявив народний депутат України Юрій Мірошниченко
«Кожен депутат, як суб'єкт законодавчої ініціативи, має право на внесення поправок до законопроекту і його поправка має бути розглянута. А у нас навіть не вичерпаний термін подання цих поправок», – звернув увагу на порушення процедури ухвалення закону про РНБО Юрій Мірошниченко.
Народний депутат зазначив, що повноваження, якими наділили РНБО виходять за межі конституційних повноважень цього органу і, що він фактично перетворився з дорадчого – на центр ухвалення рішень в галузі національної безпеки.
Парламентарій наголосив, що рішення, які ухвалюються владою мають допомагати країні подолати існуючі проблеми.
«Наша фракція не голосувала за цей законопроект. Ми вважаємо, що він створює певні ризики, але поважаємо право наших колег організувати у своїй команді роботу таким чином, аби вона була ефективною», – відзначив Юрій Мірошниченко.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Конституция,законодавство,Верховная Рада,парламент,Александр Турчинов,РНБО,Мірошниченко,Юрий Мирошниченко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.