Адміністративна реформа в Польщі

15 декабря 2014, 09:57
Владелец страницы
Координатор Аналітичної Платформи АПК
0
85

Адміністративні реформи 90-х років ХХ ст. в Польщі були лише початком перетворень.

Адміністративні реформи 90-х років ХХ ст. в Польщі були лише початком перетворень. Їх необхідно було доповнювати пошуками нових методів роботи владних органів, оскільки опитування населення 1999 – 2000 рр. показали, що близько 40% громадян не задоволені рівнем послуг, що надавалися публічною адміністрацією. Реформи чіткіше виявили недоліки адміністрації, яких не було в приватному секторі: недбалість, повільність, неефективність, низька якість послуг , неналежне ставлення до клієнтів, брак інформаційної політики, що призвело до необхідності пошуків більш ефективних методів діяльності, одним з яких стало впровадження системи управління якістю. Опитування, проведене восени 2001 р., також указувало на те, що громадяни очікували від урядовців прихильності, ввічливості, скорочення часу і спрощення процедури надання послуг, прозорості дій і вичерпної, зрозумілої інформації. У першу чергу це стосувалось адміністративних органів місцевого самоврядування.

Як наслідок було посилено співпрацю з консалтинговою організацією Umbrella, яка діяла в Польщі з 1990 р., а з 1996 р. почала займатися сертифікацією систем управління якістю. У 1999 р. При Umbrella створено групу консультантів для взаємодії з органами влади, підготовлено методичні матеріали й презентації, проведено значну роботу з поширення інформації про системи управління якістю й організації, що сприяють їх запровадженню. В вересні 1999 р. розпочалась робота з виявленням гмін і повітів, заінтересованих у втіленні в життя системи управління якістю. На оголошення відгукнулося понад 100 органів влади, 40 з яких підписали угоди з проектом Umbrella й розпочали впровадження цієї системи згідно з вимогами стандарту ISO 9001:2000. Ці стандарти були розроблені Європейським Союзом для всіх нових членів. Вони визначають базові правила, процедури, рекомендації, відповідно до яких організовується управління в різних сферах діяльності, зокрема, в державній і муніципальній. Сертифікація муніципалітетів згідно зі стандартом управління ISO 9001: 2000 припускає наявність чітких соціально-економічних цілей і стратегії розвитку, а також оптимальної організаційно-структурної моделі, сприяючої їх ефективній реалізації. Посилювався також вплив євроінтеграційних процесів, оскільки підготовка країни до вступу в Європейський Союз передбачала й удосконалення системи влади. Особлива увага органів влади зверталась на стратегічне планування, що знайшло відбиття, наприклад, у планах регіонального розвитку.

      Підсумовуючи досвід Польщі хотілося б зазначити, що Україні для проведення адміністративної реформи потрібно багато над чим попрацювати. Зокрема завершити процес формування ефективної територіальної організації виконавчої влади та місцевого самоврядування.  Потрібно нарешті привести у відповідність з потребами сьогодення законодавство про місцеве самоврядування, про місцеві державні адміністрації. Лише за таких умов можна буде говорити про реформи які давно назріли для України.

                

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.