Російський погляд Єгора Соболєва на люстрацію української влади

14 вересня 2014, 15:53
Власник сторінки
Военный журналист
0
95

Криза, яка виникла в Україні після початку російської агресії підняла на поверхню нашого суспільства багато речей, які проходили поза увагою пересічних українців, все те, що проявляє себе лише у надзв

Криза, яка виникла в Україні після початку російської агресії підняла на поверхню нашого суспільства багато речей, які проходили поза увагою пересічних українців, все те, що проявляє себе лише у надзвичайних, екстраординарних умовах.

Нажаль, країна дізналася не тільки про своїх героїв і патріотів, ладних віддати життя за незалежність нашої держави, високі людські цінності і право на самовизначення українського народу, а й про усякого роду люмпенів і зрадників, які не шанують жодного роду-племені, переслідуючи тільки наживу, незалежно від ціни, яку за неї доводиться платити.

Саме така «п’ята колона» становить найбільшу небезпеку для держави, коли їх діями може бути розхитана крихка стабільність у суспільстві, посіяна зневіра, брехливі соціальні установки та сумніви у правильності демократичного вибору українства.

Яскравим прикладом такого сорту «диверсантів» є очільник люстраційного комітету Єгор Соболєв.

Ширма громадської діяльності, яку Соболєв вміло використовує під приводом начебто правильних, потрібних суспільству лозунгів та ідей, дозволила залишити поза увагою багато моментів з біографії цього «активіста», як і прозорість його мотивів і кінцевої мети.

Мало хто з українців, які підтримують необхідність люстрації, знає, що Єгор Соболєв є РОСІЯНИНОМ і прибув на територію України не так вже й давно. Цікаво і те, що активний борець із владою з невідомих причин вирішив змінити власні дані, взявши прізвище вітчима, який проживає в РФ (так само, як і мати, сестра та діти від першого шлюбу).

Взагалі, вся діяльність на політичному і громадському манежі, цього сумнівного «українця» вказує на чітке слідування і синхронізацію із поточними потребами російської диверсійної та зовнішньополітичної машини – треба підбурювати людей на бійки під час Євромайдану – Єгор Соболєв вже в перших рядах. Треба спричинити суспільний бунт у найбільш вразливий для держави момент – Єгор Соболєв влаштовує акції протесту і мітинги.

Не дивно, якщо для реалізації задуму своїх хазяїв цей «активіст» незабаром почне організовувати новий псевдо майдан аби спричинити масові безлади та посіяти смуту серед українського суспільства.

Звичайно ж, Єгор Соболєв знає за що він працює – підтвердженням тому є шикарний будинок, зведений простим російським хлопцем у передмісті Києва, який живе тільки на зарплату дружини і громадські внести своїх однодумців, паралельно будуючи ПРАВИЛЬНЕ українське суспільство і владу. 

Єдине питання, куди заведуть Україну такі борці за демократичні ідеали і цінності, та в якому Сибіру вони могли їм навчитися…. 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: люстрация,политика,Соболев
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.