Завдяки мобілізації в Україні створено армію нового зразку

28 июля 2014, 11:05
Владелец страницы
журналист
0
58
Завдяки мобілізації в Україні створено армію нового зразку
Голова Вінницької ОДА Анатолій Олійник

Той, хто сьогодні іде в бій, в тому числі і по третій хвилі мобілізації, буде одягнений в нову форму, захищений бронежилетом належного класу захисту, взутий, нагодований і готовий захищати Україну

Голова Вінницької ОДА Анатолій Олійник наголосив, що держава подбає, щоб чоловіки, які йдуть у військо під час третьої хвилі мобілізації, були забезпечені всім необхідним.

 

«Президент України Петро Порошенко наголосив:  той хто сьогодні іде в бій, в тому числі і по третій хвилі часткової мобілізації, одягнений в нову форму, захищений бронежилетом належного класу захисту, взутий, нагодований і готовий захищати Україну».

 

Анатолій Олійник також вважає, що нарешті до проблем України дослухалися у Європі і світі:

 

«Зусилля Президента та наших дипломатів не залишаються марними: світ нарешті усвідомив реальну роль Кремля у подіях, що відбуваються на Сході України. Все частіше від європейських та світових політиків чути заяви про необхідність посилення економічних санкцій стосовно Російської Федерації. Про підтримку української позиції свідчить і той факт, що Європейський Союз зняв обмеження на постачання до України засобів захисту для наших військовиків, а вони допоможуть врятувати не одне життя тих хлопців, які перебувають сьогодні на передовій».

Анатолій Олійник повідомив, що глава держави заявив про ситуацію на Сході: сьогодні відбувається останній, справжній бій, справжня боротьба за суверенітет України, за її територіальну цілісність. Саме тут кується наша незалежність..

«Крім того, в Україні народилася українська армія, Національна гвардія, Українські прикордонні війська. Це - справжні визволителі, ті, хто звільняє від окупації українські міста, селища та села», - наголосив Анатолій Олійник.

Він вважає, що всі чоловіки мають долучитися до захисту держави. Бо жодна іноземна допомога  не замінить щирого патріотичного почуття, яке кличе на захист України.

 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Губернатор,Вінницька область,голова Вінницької ОДА
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.