Керівництво «Укрпошти» допоможе постраждалим в Маріуполі поштовикам

30 января 2015, 06:28
Владелец страницы
журналист
0
17

Внаслідок обстрілу терористами житлових кварталів Маріуполя загинула оператор поштового зв’язку Валерія Шурхаєва та постраждала заступник начальника відділення Марина Кузнецова.


Снаряд з "Граду" терористів поцілив у відділення №3 у Маріуполі


Снаряди, випущені з «Градів», влучали у квартири, двори житлових будинків, будівлі та двори шкіл, дитсадків, торговельних та офісних приміщень, павільйони міського ринку, а також відділення поштового зв’язку.


Керівництво Укрпошти на чолі з в.о. генерального директора Ігорем Ткачуком робить все можливе, аби підтримати родини постраждалих в Маріуполі працівників.

«Трагедію, що сталася в Маріуполі, було неможливо передбачити. Ми висловлюємо щире співчуття рідним і близьким наших постраждалих колег та не залишимо їх наодинці з бідою. Я особисто триматиму на контролі, щоб вони отримали необхідну матеріальну й моральну підтримку від Укрпошти», – сказав Ігор Ткачук.

Валерії Шурхаєвій було 27 років. Війна забрала у чоловіка молоду дружину і маму в доньки, якій ще не виповнилося і трьох років. Оператором поштового зв’язку вона влаштувалася всього 5 місяців тому.  34-річна  Марина Кузнецова, яка отримала численні травми,зараз лікується. Її з лікарні чекають чоловік і 12-річний син. 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Укрпошта,Міністерство інфраструктури,обстрел Мариуполя
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.