"Все включено": Воєнкомат – автомат - АТО

16 липня 2014, 10:33
Власник сторінки
журналист
0
111
 Все включено : Воєнкомат – автомат - АТО
Анатолій Олійник запропонував політиканам їхати у зону АТО

Такий маршрут Вінницький губернатор Анатолій Олійник запропонував представникам політсил і громадських рухів, які ведуть міжусобні політичні «розбірки».

Під час спілкування з депутатами Вінницької обласної ради Анатолій Олійник гостро висловився про тих, хто розхитує політичну ситуацію у Вінницькій області.

«Сьогодні починається чергова сесія обласної Ради (вона не відбулася, не було кворуму, автор) і в черговий раз вона готується і проходить в екстремальних умовах. У переддень сесії весь інформаційний простір тріщав від різного роду повідомлень. Все місто було засмічене пропагандистськими листівками. 

Я хотів би запитати: проти кого сьогодні збирають людей? Для чого лихоманять громаду? Кому це вигідно? Для кого малюють ці пейзажі з натюрмортами?», - звернувся до депутатів обласної ради Анатолій Олійник у сесійній залі. 

Він також дав чітко зрозуміти: на Вінниччині працює виконавча влада, вона готова взяти на себе всю відповідальність за стан справ у області. Також губернатор Олійник закликав у союзники громаду Вінниччини.

«Хочу зазначити і ще раз нагадати для тих, хто хоче розхитати ситуацію, - в області є влада! В області є потужна та патріотична громада, і ми всі не дозволимо розхитувати ситуацію тим, хто свої приватні інтереси ставить вище суспільних. В нас достатньо законних засобів та важелів, щоб зупинити будь-яку вакханалію та політичну махновщину», - вважає Анатолій Олійник.

Він також попередив політичні сили, громадські рухи і об’єднання про те, що замість того, щоб влаштовувати політичні авантюри, вони можуть послужити Україні на Сході.

«Звертаюсь до всіх зацікавлених осіб, які сьогодні намагаються влаштовувати політичні спектаклі. Звертаюсь перший та останній раз. Хочете воювати? Не питання! Кожному, хто має таке палке бажання, я особисто допоможу дістатися до військкомату, особисто попрошу забезпечити автоматом та набоями, бронежилет видам від облдержадміністрації і забезпечу зелений коридор в зону АТО.»

Анатолій Олійник також заявив, що не тікає від відповідальності за стан справ в області.

«Я особисто не буду вдавати страуса і ховати голову в пісок та не буду робити вигляд, що не знаю, чому присвячувалась сьогоднішня вистава. Така гнучка поведінка зазвичай притаманна досвідченим і прагматичним політикам. Хочу наголосити, я не політик! Я державний службовець, на якому, в першу чергу, лежить відповідальність у цей час за долю мешканців Вінниччини, мир та спокій громади, їх добробут та комфортні умови життя. І коли я отримую чергову звістку про загибель наших героїв в справжньому пеклі війни, окрім болю за наших хлопців, скорботу за їх матерів, дітей та батьків, я відчуваю велику огиду до ось цього містечкового політиканства». 

Тих, хто вважає голову облдержадміністрації і виконавчу владу своїми опонентами, Анатолій Олійник запевнив, що не боїться відставки.

«Якщо колись, на якісь сесії, постане питання про недовіру голові ОДА, я не буду збирати майдани, віче, самооборону зі спортсменами і не буду ламати ручки за трибуною. Є закон, є регламент та в кінці кінців елементарна самоповага та ціна власного імені. Але хочу чітко зазначити: допоки я буду знаходитись в цьому приміщенні, на посаді голови адміністрації, я не дозволю нікому виставляти Вінниччину та її мешканців на посміховисько на всю країну та давати зайвий привід російським засобам масової інформації розповідати на весь світ, що в Україні, зокрема у Вінниці, живуть дикі аборигени, які щойно злізли з пальми, тому їх місце не в Європейському Союзі, а в екзотичному зоопарку на околиці «Русского мира», - так емоційно нагадав губернатор депутатам Вінницької обласної ради про політичну ситуацію в державі. 

P.S. 15 липня мала відбутися чергова 26 сесія Вінницької обласної ради. На ній мали розглядатися як господарські, кадрові питання. Але замість того, щоб працювати, депутати та громадські активісти, які прийшли на сесію, почали виголошувати різноманітні політичні гасла і вимоги. В результаті. Після кількох годин дискусій, для роботи сесії не вистачило кворуму. Її перенесли на найближчі дні.

 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Губернатор,депутати,Вінницька область,Вінниця
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.