Маркування і небезпека видів пластику

21 жовтня 2020, 20:21
Власник сторінки
Віце-президент з питань сталого розвитку Професійної асоціації екологів України.
0
105
Маркування і небезпека видів пластику

На вулицях і в торгових центрах Києва досить давно встановлені спеціальні сміттєві контейнери для пластику і скла.

Але до сих пір далеко не всі знають, що саме туди викидати. Розбираємося.

В Україні переробляють 5 видів пластику. Ваш гід - трикутник на упаковці з цифрами всередині. Цифра допоможе зрозуміти вид упаковки (а значить, і можливість її переробки). Букви вказують на тип матеріалу. Підлягають вторинній переробці:

  • РЕТ-пляшки (в повному обсязі);
  • поліетилен високої і низької щільності;
  • поліпропілен;
  • полістирол.

Не викидайте в контейнери для пластику і скла предмети з ПВХ (цифра 3), пластик "інших видів" (цифра 7), непрозорі пляшки PET білого, жовтого, чорного кольору, трубочки для напоїв, зубні щітки, обгортки від цукерок.

Важливо! Перед утилізацією пластикові предмети потрібно вимити і висушити. Особливо ретельно обробіть тару з-під молочних продуктів. Вийміть з пляшки дозатор, металеву пружину або трубочку і викиньте в контейнер для всіх видів відходів (ці деталі не переробляються). Об'ємну тару постарайтеся спресувати, щоб сміттєвий бак не наповнюється занадто швидко і сміття встигали вчасно вивозити.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Lifestyle&Fashion
ТЕГИ: экология,экологическая катастрофа,екологія,екологічна криза
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.