Як можна працювати за 3 млн. щомісячно

25 листопада 2023, 13:21
Власник сторінки
Инженер технолог ракетного топлива
0
165
Як можна працювати за 3 млн. щомісячно

Держава в особі державного підприємства допомагає недоброчесним суддям творити свою неправу справу.

ЗМІ неодноразово повідомляли, що зарплата гендиректора Укрпошти становить 3 млн. гривень щомісяця. Ну хай би собі заробляв у державному (!) підприємстві, якщо так добре організовано роботу у цій установі.

Але ось свіжий приклад. Кілька днів тому у своїй поштовій скриньці виявив повідомлення, що надійшов рекомендований лист і треба його отримати у відділенні. Відразу звернув увагу, що немає жодного штампіка, тільки написано, що відправлено 09.09 цього року. Я вже ці фокуси знаю, але про всяк випадок сходив на пошту, де мені й сказали, що надходив лист 09.09, але його вже відправили назад. На мої аргументи, що в ящику повідомлення з'явилося лише три дні тому, а штампіка на повідомленні немає, як це завжди було за часів, які ми зараз лаємо, просто знизали плечима.

А хто це такий порядок встановив? Що неможливо визначити, коли листа відправлено і від кого (що теж у відділенні не говорять). Чи може це той, хто щомісяця отримує в цьому підприємстві 3 млн. грн.? Чи хтось нижчий, ну скажімо із зарплатою на місяць 2 800 000 грн.? І подивіться якийсь простір для маніпуляцій!

З іншого боку, постійно надходять якісь повідомлення в телефон, що в такій області в такому районі вам надійшов лист Укрпоштою. Напевно, багато хто з цим стикався. Що за віртуальні листи? Але про них Укрпошта обов'язково повідомляє через СМС. А може й гендиректор Укрпошти віртуальний? Може й зарплата у 3 млн. віртуальна. Все може бути.

Здавалося б, усе це дрібниці. Але не все так просто, наприклад, у судовій системі, де повідомлення через Укрпошту мають юридичні наслідки.

Я вже стикався із ситуацією, коли суди дуже щільно працюють із Укрпоштою. Якщо треба якомусь судді, щоб ти отримав відправлення із суду, то знайдуть твій телефон і передзвонюватимуть, щоб прийшов і обов'язково його забрав. А якщо навпаки, судді не треба, щоб ти швидко отримав якесь сумнівне рішення і міг вчасно подати апеляцію, то й виникають подібні ситуації з Укрпоштою. А в себе навіть можуть написати, що все одержав. Ну а потім доводитимеш в суді, що ти нічого не отримував. Термін вже пропущений.

Так виходить, що є судова система, яку реформують. А держава в особі державного підприємства ще й допомагає недоброчесним суддям творити свою неправу справу. Можливо так можна лише за 3 млн. зарплати?

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.