«Брехуни світового рівня»

17 листопада 2023, 10:38
Власник сторінки
0
34

.

Російські телеграм-канали продовжують публікувати дезінформацію про перепродаж української зброї на чорному ринку.

Про це  Центр протидії дезінформації.

«Ворожі телеграм-канали поширюють фейк про те, нібито командир однієї ОМБр списує придатну до використання зброю та боєприпаси для подальшого перепродажу на чорному ринку», — пише Центр.

Пропагандисти поширюють фейкові світлини актів списання зброї та самої зброї, яка начебто вже розміщена на відповідних сайтах.

«Насправді це черговий фейк російської пропаганди, як і поширювані фото так званих актів і зброї. В «акті» списання вказано тип АК-74 (5,45 мм), а на сайті продажу – AK-47 (7,62 мм). Також оформлення поля «Затверджую» не відповідає загальноприйнятим нормам, а дати створення документа й операції відрізняються», — йдеться у повідомленні.

У Центрі наголосили, що Україна та її союзники неодноразово заявляли, що вся надана зброя використовується за призначенням та не потрапляє на чорний ринок.

Подібні ІПСО створюються, щоб дискредитувати ЗСУ та знизити рівень підтримки з боку союзників.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.