«росЗМІ намагаються поширювати фейки»

16 листопада 2023, 13:20
Власник сторінки
0
13

.

Президент США говорив про вкладення у безпеку та стабільність демократичного світу, а не про «інвестиції в загибель українців».

Прокремлівські ЗМІ поширюють маніпулятивну новину, основану на зверненні президента Сполучених Штатів, де йдеться про реакцію США на терористичні атаки ХАМАС проти Ізраїлю і війну росії проти України. Спотворивши суть сказаного Джо Байденом, російські ЗМІ заявили, що американський Президент нібито «визнав, що обманював світ, прикриваючись боротьбою за демократію», а допомогу Україні назвав «інвестицією у вбивства та американський ВПК».

«Інвестиції у воєнні конфлікти в Ізраїлі та в Україні необхідні для добробуту американської економіки та її ВПК», – пишуть російські ЗМІ.

«У Вашингтоні розмовами про боротьбу за демократію та «розумні інвестиції» прикривають свій фінансовий розрахунок… Вашингтону байдуже і до ізраїльтян з палестинцями, і до українців. Для них немає різниці, де вестиметься війна. Якби була можливість розпочати бойові дії на Марсі, США втрутилися б і туди», – резюмують російські ЗМІ.

19 жовтня Президент США виступив зі спеціальним зверненням, у якому наголосив на необхідності подальшої підтримки України у боротьбі проти агресії росії та солідарності США з Ізраїлем. Американський Президент дійсно назвав допомогу Україні та Ізраїлю, які зазнали нападу терористів, інвестицією для громадян США. Однак російські ЗМІ вирвали цитату Джо Байдена з контексту, успішно «забувши» пояснити, чому глава Білого дому вжив саме такий вираз.

Байден мав на увазі інвестиції не в «убивства українців» чи американський ВПК, як пишуть російські ЗМІ. Президент говорив про вкладення у безпеку та стабільність демократичного світу. Байден зазначив, що коли терористи не платять ціну за свій терор, а диктатори не платять за свою агресію – вони викликають ще більший хаос, смерть і руйнування, запускаючи ланцюжок безкарної жорстокості у всьому світі.

Американський Президент наголосив, що між перемогою України у російській війні та благополуччям американських громадян існує прямий зв’язок. Байден наголосив, що якщо не зупинити диктатора Путіна та йому подібних зараз, то після України й Ізраїлю вони переключаться на інші країни – держави блоку НАТО, куди входять і Сполучені Штати.

«Якщо ми не зупинимо прагнення Путіна до влади та контролю над Україною, він не обмежиться лише Україною. Путін уже пригрозив, цитую, «нагадати» Польщі, що їхня західна земля була подарунком від росії. Один із його головних радників, колишній президент росії, назвав Естонію, Латвію та Литву «балтійськими провінціями» росії. Це все союзники НАТО… якщо Путін нападе на союзника по НАТО, ми будемо захищати кожен дюйм НАТО, як цього вимагає Договір. І тоді ми отримаємо те, чого ми не прагнемо – я ще раз підкреслю, не прагнемо, – ми отримаємо американські війська, що воюють у росії чи воюють проти росії», – підкреслив Байден.

Саме в цьому контексті можливого поширення агресії Путіна на країни НАТО та недопущення прямих зіткнень США з росією Джо Байден повідомив, що 20 жовтня надсилає Конгресу терміновий запит для фінансування потреб національної безпеки Америки – «для підтримки наших критично важливих партнерів Ізраїлю та України».

«Це розумна інвестиція. Вона приноситиме дивіденди американської безпеки протягом поколінь. Допоможе вберегти американські війська. Допоможе нам побудувати більш безпечний світ, з миром і достатком для наших дітей та онуків», – наголосив Байден.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.