Україна переможе!

18 квітня 2023, 11:46
Власник сторінки
0
15

.

Прогнозування термінів завершення війни в Україні залишається в центрі уваги українських та міжнародних експертів. Серед більшості українських експертів та військових зберігається впевненість у тому, що наша країна може завершити конфлікт з переможним результатом вже 2023 року.

Хід війни 2023 року в Україні визначиться у наступні кілька місяців, вважають директор Програми з дослідження росії в Corporate News Agency та співробітник Інституту Кеннана Майкл Кофман. Останній змальовує три сценарії розвитку подій на війні цієї зими. За оптимістичним сценарієм, російська оборона на одному з фронтів буде знищена, що стане стимулом для українського прориву. За більш песимістичним, але малоймовірним сценарієм, російським силам вдасться відновити свій склад, і після лютого розпочати наступальні дії. Більш вірогідним сценарієм на наступні кілька місяців Кофман вважає «динамічний фронт», тобто боротьбу на виснаження і локалізовані наступальні операції з обох сторін. За цим сценарієм, «Україна зберігає ініціативу та може стабільно просуватися до своїх цілей. Російські військові після Херсона…зможуть відновити значний наступальний потенціал» та зосередяться на загарбаній території Донецької області».

За прогнозом колишнього командувача військ США у Європі Бена Ходжеса «весь імпульс наразі перебуває на боці України», і вона зможе виграти війну вже 2023 року, а до кінця серпня 2023 року визволити Крим. Його колега екс-головнокомандувач сил НАТО в Європі генерал у відставці Джеймс Джонс також переконаний, що війна завершиться 2023 року перемогою України. 

 Відомий американський політолог, директор центру розвитку демократії у Стенфордському університеті Френсіс Фукуяма вважає звільнення Криму 2023 року цілком імовірним. Це станеться «після того, як ЗСУ деокупують Запорізьку та Херсонську області».

Насправді, сценарії розвитку військових дій звучать різні.

Але ні в кого не виникає сумніву у тому, що Україна здобуте довгоочікувану перемогу у війні з росією, яка триває з 2014 року.

Сили оборони України вкрай вмотивовані, адже ми захищаємо свою землю від навали загарбників, і як би тяжко нам зараз не було, перемога буде за нами.

Слава Україні!
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.