Рух «Мирян», чи Московський проект?

10 листопада 2021, 14:12
Власник сторінки
0
22

УПЦ МП

Всі православні вірні знають, що в Україні активно розпочала діяти так звана Громадська Спілка «Миряни», яку з великим задоволенням створив Московський патріархат Української православної церкви.

Треба не лише дізнатись але і знати, що це за рух такий «Миряни», і для чого він існує.

Новий, інспірований Москвою рух «Миряни» створений лише з однією ціллю - для антиукраїнської політики під виглядом церковного руху.
Взагалі мирянські рухи, громадські об’єднання не характерні для російської церкви – єпископат пильно стоїть на сторожі своїх фінансових і владних прерогатив. Їх ставлення до мирян нагадує картинку, якв храмах УПЦ МП, перед початком богослужіння всі бабусі (інших прихожан нема) йдуть брати благословення до священика. Благословення для чого? Щоб помолитися! Ні – покора, виконання для російської церкви важливіше навіть молитви! Навіть важливіше за звертання до Бога! Слухайся начальство – одвічний рабський принцип Московії – Росії.

Тому гарячкове створення у червні так званого громадського руху «Миряни» з маловідомим навіть журналістам Васілієм Макаровським, є нічим іншим як розробкою ФСБ Росії. Насправді «Мирян» фінансує донецький олігарх Віктор Вишневецький.

Той самий донецький бізнесмен, який є засновником відомого інформаційного ресурсу «Союз православних журналістів» (СПЖ). За ще більш дивним збігом, засновником ГО «Союз православних адвокатів»! До речі, Вишневецький через це православне братство контролює і благодійний фонд УПЦ МП «Фавор». Ось така вона, «ініціатива мирян».

Та і він зовсім не є кінцевим інтересантом чи бенефіціаром, як зараз модно казати. Бо далі йде «православний олігарх» Малхасян, що має псевдо Новінський. А за ним – Москва, від якої, як відомо, відступать Малхасянам та Вишневецьким нема куди.

Що хоче новий рух «Миряни», звозячи за гроші Вишневецького та Малхасяна марновірних людей до Верховної Ради та влаштовуючи хресні ходи? Перш за все, їм рупить відмінити закони про правдиве найменування так званої Української православної церкви московського патріархату. Так званої, бо насправді вона не є українською – ні по мові богослужінь, ні за належністю до російської церкви. Та, власне, вона ж і церквою не визнається – лише підрозділом, філіалом іншої церкви, тобто Російської з патріархом московським Кірілом. Розумієте: щолітургії поминають патріарха московського, а брешуть, що є українською, незалежною від Москви церквою!
Тож і назвіть чесно – російською церквою в Україні, якою ви і є насправді. Але ж брехня – зброя диявола і саме він є батьком брехні. Цього мали б навчити своїх прихожан священики московської церкви, а не кадити людям голови своїми пакі і пакі.

Брехнею займається і цей т.зв. журналіст Васілій Макаровський – мовляв, його рух бореться проти західних цінностей і пропаганди ЛБГТ. У відео він пропонує глядачам стати на захист РПЦвУ, а в наступному реченні пропонує людям обирати між сімейними «цінностями і «принципами національної ворожнечі та ЛГБТ». Складається враження, ніби всі, хто не сприймає Російську Церкву в Україні та належить, наприклад, до Православної Церкви України, або просто не має бажання її підтримувати, автоматично сповідують нехристиянські цінності, що не є правдою. Адже для Православної церкви України сімейні цінності і неприйняття пропаганди мужолозтва (Біблійний термін) є завжди характерними. То для чого змішувати борщ і кашу, церкву і пропаганду сексуальних відхилень? Для затуманювання мізків вірних російської церкви в Україні!

«Новий мп-проєкт «Миряне» (назву для якого мабуть накреативили ті ж люди, що і бренд для «Паломницы») – навіть не приховує своєї справжньої сутності». Сім років тому подібним чином зухвало демонструвала своє генетичне походження так звана Російська православна армія. Що й не дивно, адже у більшості храмів УПЦ МП, як ось у Спасі чи в Троїці, на чільних місцях – так звані ікони російського царя Ніколая II та його сім’ї. Для чого, якщо ви кажете, що ваша церква українська?

Та і виникає питання, хто зупинить цю антиукраїнську навалу?
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.