Директор психіатричної лікарні в центрі скандалу

13 октября 2021, 17:54
Владелец страницы
Писатель-публицист
0
19
Директор психіатричної лікарні в центрі скандалу

22 вересня 2021 скандальний директор психіатричної лікарні в Дніпрі, район Ігрень, був усунений з посади на період службового розслідування у справі про корупцію.

19 травня 2021 «Днiпро News» випустили сюжет-Інформацію про володіння нерухомістю зливають прямо з ЖЕКа, після чого Антоновський присилає бригаду своїх гінців і пацієнтів оперативно поміщають в психлікарню. Після цього пацієнт «проходить терапію», пише заповіт на потрібних людей і незабаром помирає, нібито з природних причин прямо у відділенні в Ігрені.

Так, постраждалий пенсіонер був володарем трикімнатної квартири. А сам Антоновський при досить скромних доходах має три іномарки Audi, Mersedes-Benz і Toyota, задекларовані готівкою 55 тисяч євро, 75 тисяч доларів і 167 тисяч гривень.

Перевірки у ввіреному йому центрі психічного здоров'я виявили порушення умов праці, відсутність системи пожежної безпеки, небезпечне зберігання кисневих концентраторів, оголені дроти і розбиті електричні розетки. Службове розслідування триває під контролем активістів.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: корупція,психиатрия,корупція та шахрайство
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.