Інформаційний вакуум в т.зв. «ДНР» посилюється

29 января 2021, 19:57
Владелец страницы
фрилансер
0
108
Інформаційний вакуум в т.зв. «ДНР» посилюється

Бойовикам т.зв. «ДНР» повністю забороняють соцмережі та смартфони

На ТОТ України, в так званій «Донецькій народній республіці», бойовикам незаконних збройних формувань обмежують сучасні можливості для соціальної взаємодії, спілкування та поширення інформації. А якщо простіше – обмежують свободу доступу до інформації та свободу слова.

Віднедавна їхні «командири» здійснюють тотальний контроль усього особового складу на предмет виявлення сторінок бойовиків в соціальних мережах. Знайдені аккаунти змушують повністю видаляти, а тим, хто проти, пригрожують звільненням. Також, в НЗФ взагалі забороняють користуватись смартфонами. Проводять обшуки, забирають телефони та накладають дисциплінарні стягнення на тих, у кого знайдуть.

Пасок інформаційного вакууму в ДНР затягується все більше. Чим менше люди, а особливо «військові», спілкуватимуться між собою, чим менше писатимуть і читатимуть в соцмережах про те, що у них там відбувається, тим простіше буде загарбникам нав’язувати вигідну їм інформацію про зовнішнього ворога, щоб непомітно було внутрішнього.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: информация,Донецкая область,донбасс,доступ к информации,Донецкая народная республика,ДНР,Донецкая республика,ДНР новости сегодня,ДНР новости
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.