«Мертві душі» в рядах сепаратистів

1 января 2021, 14:29
Владелец страницы
фрилансер
0
56
«Мертві душі» в рядах сепаратистів

Або, коротко про те, як командири бойовиків крадуть гроші.

Нещодавно комісія штабу Південного ВО ЗС РФ провела перевірки фінансово-господарської діяльності частин та підрозділів 1 армійського корпусу т.зв. «ДНР». В результаті вони виявили, що командири усіх рангів систематично привласнюють грошово-матеріальне забезпечення бойовиків, які фактично відсутні.

 Схема проста. Командири бойовиків домовляються з приватними фермерами про «оформлення» їх сезонних та постійних працівників у якості «військовослужбовців». В основному це особи без постійного місця проживання. Відповідно, на них щомісячно виписується грошове утримання. В середньому, кількість таких «мертвих душ» складає від 10 до 25% від загальної кількості особового складу.

 Щоб уникнути відповідальності, командування 1 АК «ДНР» вирішило забезпечити фактичну присутність всіх бойовиків, які зазначені у фінансових документах. А для цього такі особи у примусовому порядку були доставлені із господарств, перевдягнуті у військову форму та направлені до частин і підрозділів, з якими у них оформлено контракти.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Донецкая область,Боевики,сепаратисты,ДНР,ДНР новости
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.