МОН продовжило вступну кампанію для абітурієнтів з Донбасу та Криму

9 октября 2020, 11:55
Владелец страницы
Віце-президент з питань сталого розвитку Професійної асоціації екологів України.
0
28
МОН продовжило вступну кампанію для абітурієнтів з Донбасу та Криму

Другий етап вступної кампанії для абітурієнтів з ТОТ продовжили до 23 жовтня через складнощі, що виникли в зв'язку з пандемією коронавируса.

Про це на онлайн брифінгу поінформував заступник міністра освіти і науки Андрій Вітренко.

"Вступ дітей з тимчасово окупованих територій відбувається в два етапи: до 20 серпня 2020 року, другий етап продовжений до 23 жовтня. Ми, враховуючи всі обставини, які складаються на пунктах пропуску, пандемії, продовжуємо терміни вступу таких дітей до закладів вищої освіти України», - зазначив Вітренко.

За словами заступника міністра, для дітей з тимчасово окупованих територій було виділено понад 12 000 місць держзамовлення.

Вітренко також нагадав, що надходять з тимчасово окупованих територій можуть вступити до українського ВНЗ без зовнішнього незалежного тестування. Для цього їм потрібно звернутися в один з освітніх центрів і пройти державну підсумкову атестацію за спрощеною процедурою.

Так, за даними МОН, для отримання освітньої ступеня бакалавра через центри «Крим-Україна» вже були зараховані 381 людини, через центри «Донбас-Україна» - 1572 людини.

Відповіді на питання, пов'язані зі вступом абітурієнтів з тимчасово окупованих територій, можна отримати на Урядової гарячої лінії 0800504425.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: образование,Крым,донбасс,поступление,ЗНО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.