В Україні більше не буде сніжних та морозних зим

30 сентября 2020, 16:08
Владелец страницы
Віце-президент з питань сталого розвитку Професійної асоціації екологів України.
0
29
В Україні більше не буде сніжних та морозних зим

Минула зима була аномально теплою для України: навіть ведмеді в Карпатах не могли впасти у сплячку, а проліски розпустилися на два місяці раніше терміну.

Незвично тепла зима - результат глобального потепління, викидів парникових газів, що затримують тепло, таких як вуглекислий газ і метан. Минулі 10 років стали найтеплішими в історії спостережень NASA і Національного управління океанічних і атмосферних досліджень США, починаючи з 1880 року.

Президент Професійної асоціації екологів України Людмила Циганок вважає, що таких зим, які були в Україні ще 10 років тому, більше не буде. Незабаром для Києва буде характерний степовий клімат, як на півдні України.

"Очікувати снігові і морозні зими в широті, де знаходиться українська столиця, дуже оптимістично", - сказала вона.

Директор Київського еколого-культурного центру, еколог Володимир Борейко каже, що в Україні відбувається зміна меж всієї зими. Березень і початок квітня стають "зимовими місяцями", а календарний сезон може бути теплим.

Аномально теплі зими і літня спека можуть стати нормою для нас в найближчі 10 років. Тому, якщо зимові черевики зносилися, не поспішайте витрачатися - цієї зими вам може вистачити і кросівок.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: зима,климат,екологія
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.