Черговий безглуздий фейк

18 лютого 2020, 10:48
Власник сторінки
журналист
0
49

Фейки российской пропаганды

Останнім часом с соціальних мережах Інтернету («Вконтакте», «Однокласники», «Twitter», «Instagram», «Facebook» та меседжерах «Telegram», «Viber», «Whatsapp») розповсюджується фейкова  інформація, про нібито  запровадження українською владою податку за перерахування коштів з картки на картку та будь-якого прибутку отриманого громадянином неофіційно. Такі дії російської пропаганди спрямовані перш за все на дезінформування українських громадян, розсіювання паніки серед населення, дестабілізації соціально-політичної ситуації в країні та дискредитації фінансового сектору нашої країни. Необхідність розповсюдження вказаного фейку виникла в головах російських пропагандистів вірогідно після оприлюднення  Національним банком України інформації щодо обсягу приватних переказів українців з-за кордону в Україну, який склав майже $12 млрд.      

Саме тому, хочу звернути Вашу увагу, що одне з таких фейкових повідомлень, яке вже з’явилося в українському інформаційному просторі починається саме так:

         «Заплатять всі, питання часу! Перекидання з картки на картку грошових коштів може погано закінчитися. І, якщо раніше податкова нічого не могла зробити, бо просто про це не знала, то зараз ця ситуація може змінитися. І доведеться платити податок за перераховані грошові кошти. І чималенький!

         Тому співгромадяни, закликаю Вас недооцінювати інформаційний «бруд», фейки та навмисно викривлені факти, які поширюються  російськими ЗМІ та «фабриками тролів». Їх мета одна, згубно впливати на суспільний інтелект українців, домогтися повної апатії та зневіри в кращому майбутньому для нації.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.