Всі відносини з країною-агресором мають бути розірвані!

24 января 2019, 08:51
Владелец страницы
0
34

Вчора був запрошений у прямий ефір на телеканалі ЗІК стосовно сесії у ПАРЄ. https://youtu.be/0aL56Z-PXBA

Я переконаний, що поки ми самі не наведемо лад у нашій країні, ніхто інший нам не допоможе. А ми вже майже 5 років імітуємо діяльність! Україна все ще продовжує частково боротися з корупцією, частково проводити реформи, частково змінювати армію... Зрозуміло, що Європа не бачить нашого бажання закінчувати війну і повертати свої території. До того ж Україна до сих пір підтримує відносини із країною-агресором, і політикум категорично не хоче їх переривати. Це абсурд!

Я запевняю, в нас немає жодної причини, аби зберігати ані економічні, ані дипломатичні відносини з рф! Ми все одно зможемо повертати наших полонених, як це робила, наприклад, Грузія. Всі переговори можна вести через країни-посередники, це абсолютно нормальна міжнародна практика. Источник: 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: інформаційна війна,війна,ПАРЄ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.