Суд проти заборони сайтів. СБУ і представник Президента затягують час!

31 мая 2017, 19:36
Владелец страницы
Лидер молодёжного движения «Успішна країна»
0
1168

Відбулось перше засідання суду за позовом Микити Єфстіфеєва проти указу Президента №133/2017, в частині заборонити інтернет сайтів. Суд переніс засідання на 14.06 за проханням представників СБУ.

Сам факт судового засідання викликав жвавий інтерес серед ЗМІ активістів, що виступають проти заборони, та їх опонентів. Представники радикальної організації С14, які прийшли до суду, навіть не приховували своїх настроїв. Починаючи від ножів, які у них забрала охорона при вході. І закінчуючи активним розпитуванням у присутніх в залі суду: а ви за чи проти заборони роботи сайтів?

Суд почався клопотанням представника СБУ. Спецслужба просила аби її долучили до справи третю стороною без самостійних вимог. Оскільки внесення сайтів до санкційного списку була саме їх ініціатива. І суд, не дивлячись на те, що позивач виступив проти, прийняв клопотання Служби Безпеки України. Представницею від СБУ є Олега Кривонос, яка, здається, взагалі не зрозуміла навіщо вона прийшла і що тут відбувається, просто сказала "прошу переносу засідання", ось і вся її задача...

Саме це рішення і стало причиною перенесення засідання на 14 червня. Оскільки, представник СБУ клопотала про це. Мотивуючи потребою ознайомитись з матеріалами справи. Виглядає так, що представники Держави будуть затягувати розгляд справи і в подальшому.

Поки в приміщенні тривало засідання суду, до входу організовано було доставлено декілька десятків чоловіків у камуфляжі. Які побувши деякий час біля входу в поїхали. Важко сказати, яка мета перебування цих людей біля суду, але можна припустити, що вони прибули туди з метою провокації і тільки велика увага ЗМІ не дала їм цього зробити.

Ми продовжимо слідкувати за перебігом подій і обов’язково відвідаємо наступні судові засідання. Залишається лише сподіватись, що суд уважно розгляне справу і не допустить обмеження свободи в Інтернеті. 

Також ми продовжуємо роботу у форматі "кампанії прямої дії"


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Украина,социальная сеть,социальные сети
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.