Суд проти заборони сайтів. СБУ і представник Президента затягують час!

31 травня 2017, 19:36
Власник сторінки
Лидер молодёжного движения «Успішна країна»
0
1187
Суд проти заборони сайтів. СБУ і представник Президента затягують час!
#ніУказ133

Відбулось перше засідання суду за позовом Микити Єфстіфеєва проти указу Президента №133/2017, в частині заборонити інтернет сайтів. Суд переніс засідання на 14.06 за проханням представників СБУ.

Сам факт судового засідання викликав жвавий інтерес серед ЗМІ активістів, що виступають проти заборони, та їх опонентів. Представники радикальної організації С14, які прийшли до суду, навіть не приховували своїх настроїв. Починаючи від ножів, які у них забрала охорона при вході. І закінчуючи активним розпитуванням у присутніх в залі суду: а ви за чи проти заборони роботи сайтів?

Суд почався клопотанням представника СБУ. Спецслужба просила аби її долучили до справи третю стороною без самостійних вимог. Оскільки внесення сайтів до санкційного списку була саме їх ініціатива. І суд, не дивлячись на те, що позивач виступив проти, прийняв клопотання Служби Безпеки України. Представницею від СБУ є Олега Кривонос, яка, здається, взагалі не зрозуміла навіщо вона прийшла і що тут відбувається, просто сказала "прошу переносу засідання", ось і вся її задача...

Саме це рішення і стало причиною перенесення засідання на 14 червня. Оскільки, представник СБУ клопотала про це. Мотивуючи потребою ознайомитись з матеріалами справи. Виглядає так, що представники Держави будуть затягувати розгляд справи і в подальшому.

Поки в приміщенні тривало засідання суду, до входу організовано було доставлено декілька десятків чоловіків у камуфляжі. Які побувши деякий час біля входу в поїхали. Важко сказати, яка мета перебування цих людей біля суду, але можна припустити, що вони прибули туди з метою провокації і тільки велика увага ЗМІ не дала їм цього зробити.

Ми продовжимо слідкувати за перебігом подій і обов’язково відвідаємо наступні судові засідання. Залишається лише сподіватись, що суд уважно розгляне справу і не допустить обмеження свободи в Інтернеті. 

Також ми продовжуємо роботу у форматі "кампанії прямої дії"


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: Украина,социальная сеть,социальные сети
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.