ХТОСЬ АВТОМАТОМ, А ХТОСЬ - ПЕНЗЛЕМ

10 мая 2017, 17:12
Владелец страницы
2
189

Учні Державної художньої середньої школи ім. Т.Г. Шевченка започаткували нову традицію. Напередодні 8 травня юні художники створили серію малюнків, присвячених Дню пам’яті та примирення.

У дитячих творах перекликаються історія та сучасність, минуле та теперішнє, боротьба з окупантами під час Другої світової та Кремлівською агресією сьогодення. Твори молодих дарувань передають зовсім не дитячі почуття та переживання. В них поєднались скорбота за загиблими воїнами, біль за важку долю Батьківщини, гордість за її звитягу та козацький героїзм, який передаєтья в українців із покоління в покоління. Тут і ветерани, і сучасні захисники України, і знедолені війною діти. А ще є Україна, прекрасна Україна, яка пережила багато горя, але яка дивиться лише вперед – у світле, щасливе та вільне від окупантів майбутнє.

Діти не лише показали власні мрії щодо України, вони відобразили мрії всього українського народу. Картини відображають національну свідомість, те, чим юні митці живуть сьогодні. Подякуємо їм за це проникливе мистецтво, та побажаємо подальших успіхів!EP


1 - Шишкіна К., 2 - Улянчик С., 3 - Кушнір В., 4 - Германюк О., 5 - Ванєєва Д.

детальніше: http://dergartschool.kiev.ua/?p=3509 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: художники,діти,картини
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.