Як не стати «правосеком» для власного народу?

15 июля 2015, 15:22
Владелец страницы
Маркетолог, Пиар-менеджер.
0
835
Як не стати «правосеком» для власного народу?

Про мобілізацію

Актуальність питання захисту нашої держави продовжує бути надзвичайно значущою. Відповідальна та дійсно проукраїнська частина населення вже більше року максимально використовує наявні в неї інструменти для допомоги військовослужбовцям. Очевидним є той факт, що без такої волонтерської допомоги нашим військовим було б надзвичайно важко в психологічно-матеріальному розумінні. Але ж волонтери і військовослужбовці  не зважаючи на тяжкість ноші, йдуть пліч-о-пліч, формуючи реальний механізм протидії в цій гібридній війні. Нажаль так склалось, що вираз «добровольці» у населення асоціюється з так званими «добровольчими батальйонами», які є реакцією суспільства на події березня – серпня 2014 року. Саме літо 2014 визначило сплеск створення добровольчих батальйоні. За спином часу, добровольчі батальйони відкрили і негативні риси свого існування, а саме - відсутність координації з іншими військовими формуваннями та невисокий рівень вишколу особового складу.

Очевидно, що після початку «добровольчої ініціативи» регулярні збройні сили України значно виросли, як в організаційному плані так і в технічному. Волонтери, що ввійшли в керівний склад (яскравий приклад Ю.Бірюков), створюють контролюючо-ідейний механізм становлення ЗСУ. Враховуючи такі зміни та організаційно-структурній вертикалі, ЗСУ літом 2015 року – це формуюча сила на фронті, звичайно, основним двигуном цієї сили є патріотичні військовослужбовці. Таким чином, 5 і 6 хвилі мобілізації в ЗСУ за своєю відповідальною організацією є не «пошуком мобілізаційного ресурсу», а офіційним закликом до патріотів боронити свою державу легально та юридично зафіксовано. Такі патріоти мають бути взірцем для населення, адже не спокушаючись на відомі назви добровольчих батальйонів, ідуть в ЗСУ та створюють дієвий механізм протидії путінській агресії. Саме мобілізовані військовослужбовці ЗСУ  не тільки формують основну ударну силу в зоні АТО, але надають вогневу та іншу підтримку добровольчим батальйонам. На рівні військово-побутової організації ЗСУ в реальності стали добровольчим об’єднаннями патріотів. Таким чином, мобілізація, що зараз проходить, є можливістю для патріотів вступити до лав ЗСУ. Адже відповідальність військовослужбовців ЗСУ є взірцем для інших добровольців, а вишкіл та рівень соціальної відповідальності значно вищий. В загальному, мобілізовані добровольців ЗСУ є новою генерацією українського війська.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: військовослужбовці,ЗСУ,добровольческие батальоны,мобилизация в Украине 2015
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.