ВІННИЦЬКІ ДІТИ НАПИСАЛИ ЛИСТИ БІЙЦЯМ АТО

4 сентября 2014, 13:15
Владелец страницы
0
447

Вінницька «Батьківщина» спільно з ГО «Народний Майдан Вінниччини» провели акцію «Напиши листа солдату». Було написано більше ста листів, які найближчими днями будуть доставлені в зону проведення бойових дій. На Схід листи «поїдуть» разом з гуманітарним багажем, який щотижня відправлять вінницькі волонтери.

Вінницька «Батьківщина» спільно з ГО «Народний Майдан Вінниччини» провели акцію «Напиши листа солдату». Було написано більше ста листів, які найближчими днями будуть доставлені в зону проведення бойових дій.  На Схід листи «поїдуть» разом з гуманітарним багажем, який щотижня відправлять вінницькі волонтери.

Активістка  вінницької «Батьківщини» Олена Васількова  розповідає: «Щоб надати можливість всім школярам  долучитись до  акції, ми обрали для  її проведення 1 вересня – День Знань. Після уроків школярі  традиційно збираються в центрі міста. На одній з центральних площ ми встановили письмовий стіл і взяли необхідне письмове приладдя та папір».

Діти активно брали участь не лише в написанні листів, але й в виготовленні сувенірів. До акції долучились і їх батьки. «Самій юній учасниці, яка вирішила зробити подарунок бійцям, виповнилось лише  чотири роки», - розповідає Олена Васількова.

Прес-служба Вінницької обласної партійної організації «ВО «Батьківщина»
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Батьківщина,Вінниця
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.