Сподіваємось, що члени виборчих комісій не забули божу заповідь - "Не кради".

25 мая 2014, 19:37
0
44

Ми були позбавлені нормальної виборчої компанії з боротьбою ідей, програм і команд. Залишається надіятися, що в людей не вкрадуть голоси.

Такої виборчої компанії в Україні ще не було. Були війни адмінресурсів, які в 2004 досягли свого апогею і країна розкололася на дві частини. На сході там, де могли своєму кандидату малювали максимальні результати, а на заході своєму. Цього разу частина сходу взагалі була позбавлена можливості проголосувати.

 Майдан, виборов право обрати тимчасовий уряд (доречі, далеко не найгірший), але президента має обирати вся країна, а маніпуляції з підрахунком голосів можуть мати негативні наслідки і можуть дійсно спровокувати обіцяний одним з кандидатів новий майдан. 

 Під тиском в Верховній Раді посипалася провладна коаліція попереднього президента і тепер від коаліції залишиласося менше половини. Думаю, що схожі процеси відбувалися не лише з місцевою владою на усіх рівнях, а й в виборчих комісіях. Залишається лише надіятися, що на них ніхто не буде тиснути.

 На попередніх виборах силовиків і суди активно використовували в політичних розбірках (явний адмінресурс нібито зник, але страх лише посилився), на цих виборах їх взагалі усунули від контролю. Сьогодні недоліки попередніх виборчих компаній здаються смішними, виборці мали альтернативу, а на цих один опонент був видавлений з країни, а іншого випустили лише перед виборами. Звісно цей кандидат не міг надолужити три роки ув’язнення і поливання брудом, а блокували, лікували і поливали брудом не лише кандидатів в президенти, а й усіх кого не змогли навернути. Контролювати процес волевиявлення на дільницях наважилися лише західні спостерігачі, тому не важко здогадатися хто контролює порядок на дільницях… 

 Нинішні вибори проходять в екстремальних умовах. Моживо, саме тому місцева преса не друкувала ні передвиборчих програм кандидатів, ні списків виборчих комісій.

 На попередніх виборах соціологи теж воювали між собою. На цих виборах вони проявляють підозрілу одностайність, а показники одного з опитувань про очікувану явку на заході країни в 95% були дуже схожі на попередню легітимізацію сценарію 2004 року. 

 Ми були позбавлені нормальної виборчої компанії  з боротьбою ідей, програм і команд. Залишається надіятися, що у виборців не вкрадуть їх голоси.


P.S. Після майдану і Одеси нас вже не дивує бажання відновити зачистку Донбассу. Як і під час виборчої компанії виникли питання на які нема відповідей. Вихід один – продовжити кривавий  потік новин з Донбассу. Щоб підтримувати атмосферу страху, в такій атмосфері не до питань. 

Не дивно що переможці захотіли негайно повторити свій успіх на дострокових парламентських виборах. От тільки існує великий ризик, що система знову дасть збій з побічним ефектом і ці вибори виграє якийсь радикал. Очолить більшість і стане прем’єром, який буде мати не менше повноважень ніж президент. Зауважу, виграє не досвідчений політик, виробничник і фінансист, не досвідчений воєний, не успішний губернатор. І навіть не люди, які очолювали майдан.

В результаті маніпуляцій обезбашених технологів і медійвників більшість зформують не регіонали, які 20 років розбудовували свою партію і за яких на минулих виборах проголосувало пів країни. Не Батьківщина, і не Свобода, які мають розгалужену багаточисельні мережі осередків по всій країні. Ось до чого вони можуть догратися, а надалі вибори будуть вигравати якісь розпіарені “радикали”, повилазять любі друзі з засад зі своїм адмінресурсом, знайдуться теплі містечка і заслуженим медійникам. Саме тому не варто погоджуватися на перевибори до затухання цієї медійної хвилі жахаючих новин. Інакше результати виборів будуть не прогнозовані, як в психоневрологічному відділенні.


P.S.S. Щоб влаштуватися кудись на роботу потрібно пройти медичну комісію, а ми інколи обираємо політиків з захворюваннями, які суттєво впливають на психологічний стан. Такі хворі можуть і не знати про ці відхилення, навпаки інших вважають ненормальними і намагаються запхати в психушки, щоб закрити рота. От і не дивно що вони не звертають уваги на масові вбивства і рвуться зачищати території. Вони вже залякують своїми холопами зі силових структур. Це Ю.Луценка і Ю.Тимошеко, в яких не закривався рот зламали  тепер вони бояться лишнє слово сказати. Я чудо знаю чому і про що зціпивши зуби мовчить покалічена Ю.Тимошенко, сам через таке пройшов і на власні очі бачив на що здатні такі головорізи і знаю як, хто і для чого жахливими смертями намагається зламати волю людей. Психопати, лякайте своїх опонентів, які бояться за свою шкуру...

Можливо західні політики, які кришують таких відморозків хочуть щоб їм подякували за те що Україну не бомбили, як Югославію, а застосували трішки м’якіший варіант? Через який відєднався Крим і хоче відєднатися Донбасс, небажаючи грати в цей політичний лохотрон. То в нас все ще попереду. В Україні, як і в ЄС вже давно розпочався розподіл людей на 1 і 2 сорт. По західній Україні ця хвиля прокотилася ще після виборів 2004 року, тепер і схід в повній мірі відчує це на собі.

Криваві янкі, їх європейські (натівські) і новообрані українські маріонетки ніяк не можуть зупинитися. Мало їм Вєтнаму, Афганістану, Іраку, Югославії. Вони забули що за все в світі доводиться платити. І зачистка Донбассу їм теж колись аукнеться. Старі відьми, тупі бєси і ненажерливі упирі з конгресу (які вже мають виводок такої ж нечисті в Україні), обравши пухнастого Обаму, щоб прикритися ним продовжують свою криваву експансію, але як довів досвід терор, як і бумеранг має властивість повертатися до того хто його запустив.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.