Бутафорія надзвичайного стану в Києві

25 марта 2013, 12:06
0
2287
Бутафорія надзвичайного стану в Києві

Поганим танцюристам присвячується...

Я не розумію в чому суть Надзвичайного стану в Києві? Може на підїздах до Києва стоять посилені наряди ДАІ, які рекомендують фурам об'їзджати Київ? Ніби-то ні! Чи можливо вони стоять на об'їздній та розрулюють складні ситуації? Стоять, але з іншою метою. Можливо НС регламентує дії комунальників, наприклад, примусову евакуацію транспорту, який заважає прибирати вулиці від снігу? Також ні! 

Єдине пояснення, яке я можу знати - НС потрібен аби кинути на допомогу комунальникам курсантів. Хоча, у п'ятницю та суботу військові й так стали єдиною надією людей на порятунок зі знігової пастки та 800 кілометрового затору...   
  
Мене, як правника, цікавить, якими інструкціями керується КМДА і особисто Попов, оголошуючи надзвичайний стан? Чому він має тривати тиждень? А чому не півроку?  Принаймні це було б найбільш логіне пояснення непроведення у столиці виборів, яких влада та Попов бояться як чорт ладану.   

Я не чув про існування у КМДА інструкцій на випадок виникнення подібних природних ситуацій. А раптом, повінь! Тоді чиновники також чекатимуть поки вона завершиться і лише тоді скликатимуть штаб?!! 

Саме так і сталося  під час снігового "сюрпризу": міські чиновники сиділи і грілися у себе в дома в той час, як люди цілу ніч з п'ятниці на суботу мерзли у заторах. Хоча й без інструкції  зрозуміло, що потрібно було скликати засідання штабу і продовжувати роботу метрополітену. 

Єдине пояснення запровадження НС в столиці - це отримати зайвий вихідний з надією, що пригріє сонце і розтане ніби-то прибраний сніг на дорогах, а той що залишиться люди самі приберуть. Але столичне керівницвто в особі Олександра Попова так само як і обласне в особі голови ОДА Анатолія Присяжнюка, не врятує ні вихідний, ні сонце...

Фури, ті, які мали об'їзджати Київ, знову перекрили кілька ніби-то прибраних від снігу доріг. Не краща ситуація і на дорогах за межами міста. Звіт "Укравтодору", що все прибрано, чистої води брехня. У п'ятницю та суботу не прибирали вулиці і дороги, бо сніг заважав, який падав. А тепер що заважає? Не хочу проводити аналогії з поганим танцюристом тому що поганими танцями він не завдає шкоди людям... Гнати у три шиї треба таких чиновників безгосподарників
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.