6 проти 4

20 марта 2013, 22:22
0
1078
6 проти 4

Депутати проти концесії аеропорту "Бориспіль"

6 проти 4. Такий результат півторагодинного засідання парламентського комітету з питань економічної політики. Він схвалив до розгляду законопроект яким забороняється передавати в оренду, приватизовувати, продавати чи передавати в концесію аеропорт «Бориспіль».

Регіонали цей документ не схвалюють. Варто зазначити, що депутати провладної фракції минулого скликання були обома руками за такий мораторій. Тепер, кон’юнктура, схоже інші. Аеропорт навмисно банкрутять аби забрати задешево.

Я вже неодноразово писав про бездарний менеджмент «Борисполя», який однією рукою закриває термінал «F», бо немає пасажирів, а іншою, просить Уряду дозволу витратити мільярд на добудову «непотрібного», за висновками Рахункової палати, терміналу «D».    

Зокрема, даним законопроектом пропонується виключити аеропорт "Бориспіль" з переліку об'єктів держвласності, які не підлягають приватизації, але можуть бути корпоратизовані. Також пропонується окремо обумовити, що даний об'єкт не може передаватися в концесію.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.