Юля - символ України!

27 ноября 2012, 13:49
0
914
Юля - символ України!

Тимошенко буде на волі!

Шановна Юлія Володимирівна!  

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Вами захоплюються і пишаються мільйони українців. За Вас хвилюються і за Вами сумують. Ваша сила волі та незламний дух – це приклад для наслідування. 

Вас називають не інакше як «наша Юля». Ви - у серці кожного українця. У мене не було жодної зустрічі з виборцями під час якої не звучало питання: «Коли звільнять Юлю!».

За Ваше звільнення переживають і моляться по всій Україні. Ви стали символом країни, який обєднав українців і дав надію, що режим буде повалено.

Ви стали політиком світового масштабу і тому влада завжди Вас боятиметься бо грати не вічні. Ви йдете шляхами Нельсона Мандели, який пройшов ув'язнення, вийшов на волю і став національним героєм і ледером світового масштабу.

Я хочу передати привітання Ваших прихильники з Бориспільського, Переяслав-Хмельницького, Яготинського тав Згурівського районів Київщини. Вони єдине що просять Вас: «тримайтеся!»... 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.