Об'єднаний Майдан

27 ноября 2013, 13:29
0
361
Об єднаний Майдан

Наступним кроком має бути висунення єдиного кандидата в Президенти від опозиції.

Кілька днів назад я говорив про необхідність об’єднання двох майданів. Сьогодні це сталося. В критичний момент у політиків здоровий глузд переміг політичні амбіції. Хоча це сталося в переддень саміту у Вільнюся, саме з цього моменту Майдан став єдиною силою, яка здатна змінити нашу країну.

Хочеться вірити, що це тільки перший крок. Якщо ми хочемо змінити діючу владу і нашу країну, перше, що ми повинні зробити – це змінити себе. Діяти, прислухаючись до людей. Об’єднуватись заради їхнього майбутнього.

Справжні зміни почнуться тоді, коли ми зламаємо старі стереотипи і сумні традиції, коли українці об’єднуються перед розстрілом. Наступним кроком має бути висунення єдиного кандидата в Президенти від опозиції. Інакше, ми втратимо реальний шанс щось змінити в країні. Але найгірше, можемо остаточно втратити будь-яку довіру виборців.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.