Влада боїться сильних опонентів

2 октября 2012, 00:37
0
1208

Владна машина запустила кампанію дискредитації. У місцевій пресі масово почали друкувати бруд та мініпулювати фактами. Замахуються навіть на святе…

Українській владі як пороблено. На словах перші особи держави говорять про чесні і прозорі вибори, а з іншого боку, на повну працює машина адмінресурсу. Спочатку вони зривали мої білборди. Потім дали команду не друкувати інформаційні матеріали попри укладені договори і здійснені проплати з виборчого фонду. Доводиться друку матеріалів домагатися через суди.

Тепер владна машина запустила кампанію дискредитації. У місцевій пресі масово почали друкувати бруд та мініпулювати фактами. Замахуються навіть на святе… Наприклад, одне із видань, звинуватило мене у… смерті дитини-інваліда. Начебто я невчасно надав їй допомогу і подається цей факт не як щира допомога, а як передвиборчий піар.

 Тепер владна машина запустила кампанію дискредитації. У місцевій пресі масово почали друкувати бруд та мініпулювати фактами. Замахуються навіть на святе… Наприклад, одне із видань, звинуватило мене у… смерті дитини-інваліда. Начебто я невчасно надав їй допомогу і подається цей факт не як щира допомога, а як передвиборчий піар.

 Замовники цього бруду навіть не вникали у те, що факт допомоги мав місце задовго до початку виборчої кампанії і в те, що ніхто не застрахований від такого біди. Так само можна звинуватити у смерті Оксани Макар усіх, хто своїми благодійними внесками намагався врятувати її від смерті. Це цинічно, підло і не по-християнськи. Ще більший цинізм нижче розмістити саттю "Я обираю партію влади". З іншого боку - це виглядало доволі красномовно...

 

 Я не хочу змагатися з тими, хто нажив капітали розкрадаючи бюджетні кошти і тепер щедро «обдаровує» виборців. Я допомагав у міру своїх можливостей.

 Доходить до абсурду. В одній із бориспільських газет виходить матеріал, який підписаний «на правах політичної реклами». Хто замовник – таємниця. Але під матеріалом жирним шрифтом написано, що дане видання передплатив депутат обласної ради, який є моїм опонентом на виборах...

  Також усіляко намагаються забрехати факти моєї роботи в окрузі.

  Кампанія по дискредитації співпала з опитуваннями, які провели штаби провладних конкурентів. Очевидно, їхніх брудних статей виявилося замало і в кампанію включився губернатор. Уся обласна та районна преса передруковує інтерв’ю губернатора, де він вказує за кого потрібно голосувати. Попри те, що вони не мають права агітувати. Але і тут знайшли вихід.

 Виборців намагаються переконати, що Анатолій Присяжнюк не «агітує, а звітує перед людьми». Але в цьому агітаційному «звіті» вперто згадується моє прізвище. Зокрема, керівник Київської ОДА поставив під сумнів, те, що саме я допоміг мешканцям села Щасливе відстояти їхнє право на землю.
Анатолій Присяжнюк у своєму «звіті» «авторитетно заявив», що «Міщенко чотири роки їздив Бориспільською трасою та відвертав голову від людей».

Мене дивує поінформованість губернатора щодо моєї повернутої голови. Але я не пам’ятаю, щоб Анатолій Присяжнюк на той час керував областю. Він сидів зовсім в іншому кабінеті…Також навряд чи мешканці Щасливого пам’ятають, щоб Анатолій Присяжнюк відстоював їхні інтереси. Як все було нинішньому губернатору може допомогти один із його радників, який був комендантом наметового містечка, яке стояло на бориспільській трасі.

Якщо цих аргументів недостатньо, то я можу продемонструвати фото на яких видно, що моя голова була повернута до людей. Це можуть підтвердити ті, хто днював і ночував у наметовому містечку…

На жаль, це лише початок. Друзі із штабів опонентів повідомляють, що це лише квіточки, ягідки будуть попереду. І чим ближче до дня голосування, тим вони будуть брудніші…

 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.