В концесію через офшор?

9 ноября 2012, 16:40
0
1488

Аеропорт «Бориспіль» залишиться в державній власності

Комітет Верховної Ради з транспорту і зв’язку схвалив мій законопроект, який забороняє передачу Міжнародного аеропорту «Бориспіль» у концесію. 

Повітряні ворота країни включено до переліку об’єктів права державної власності, які можуть передаватися в концесію. Таке рішення викладене у постанові Кабінету міністрів «Про внесення змін до  переліку об’єктів права державної власності, які можуть надаватися в концесію», прийнятій 26 вересня. Дізнавшись про таке рішення я одразу зареєстрував відровідний законопроект про заборону.

 Аеропорт приносить мільйонні прибутки в бюджет, тисячі людей живуть саме за рахунок нього, вся інфраструктура Борисполя залежить від аеропорту. Тому  віддавати такий об’єкт в оренду неправильно. Тим більше, концесіонером, дивним чином,  може стати  нікому невідома офшорна компанія з українськими засновниками.

Нахабство нинішніх урядовців не має меж, вони готові всю країну продати офшорним конторам. Я переконаний, що депутати підтримають у першому читанні мій проект закону, і питання концесії аеропорту «Бориспіль» закриється раз і назавжди.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.