Карикатурність опозиційних керманичів

22 января 2013, 12:42
0
1367

Керівники об’єднаної опозиції «Батьківщина» саботують позачергову сесію

Керівники об’єднаної опозиції «Батьківщина» вчергове продемонстрували свою  карикатурність під час скликання позачергової сесії парламенту. Про необхідність її проведення я писав кілька днів тому.  


Сьогодні, коли режим продовжує безглузді репресії і знущання проти Тимошенко й Луценка, керівництво об’єднаної опозиції затягує плач Ярославни щодо перешкоджання скликання позачергової сесії. 


А заяви про те, що якийсь чиновник з апарату Верховної Ради не видав 5 аркушів паперу для збору підписів щодо проведення позачергової сесії, зроблені взагалі на межі здорового глузду. 


Це той випадок, коли поганому танцюристу щось заважає. Ні в Регламенті Верховної Ради, ні в Конституції України немає жодного слова про необхідність отримання якихось підписних листів у верховнорадівському апараті .


Мене дивує, що керівництво Об’єднаної опозиції «Батьківщина» почало говорити про позачергову сесію лише після заяв фракції «Удар». Виходить, що лідерів «Удару» більше хвилює доля Тимошенко, ніж керівництво «Батьківщини»? 


За таких умов, як ці, так звані лідери, можуть очолити боротьбу з режимом, коли не в змозі зібрати навіть підписи щодо проведення  позачергової сесії?


Я ще 18 січня публічно звернувся до керівництва об’єднаної опозиції дати можливість йому й іншим позафракційним депутатам поставити підписи під вимогою скликання позачергової сесії. На жаль, станом на 22 січня я не отримав таку можливість.

 

Це ще раз засвідчує, що так звана опозиційна діяльність керівників об’єднаної опозиції є карикатурною. Розподіливши теплі крісла в парламенті керівники об’єднаної опозиції у поті чола б’ючи себе в груди змагаються у красномовстві про нелюбов до режиму, при цьому сидячи у тих же теплих кріслах.

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.