Імітація сесії

30 января 2013, 22:04
0
1247

Дії опозиції нагадують песика, який лає на всіх і вся, але нікому не може завдати шкоди, бо має молочні зуби та ще й тримають його на короткому повідку…

Уже тиждень спостерігаю як керівництво опозиції та представники влади розігрують спектакль під назвою «Позачергова сесія Верховної Ради». Одні не хочуть, а інші не можуть...

Опозиція на телебаченні із шкіри лізе, щоб продмонструвати  бурхливу діяльність у міжсезоння. З іншого боку, спікер Рибак робить вигляд, що сесія не може бути скликана. Але, як правильно звернув увагу Президент говорячи про реформи Азарова — поганому танцюристу щось заважає...

Мені дивно, що ініціатором позачергової сесії була фракція “Удар”, а не фракція “Батьківщина”. Мені знадобилося п'ять днів, щоб відшукати людину, аби поставити підписи... Я, так розумію, ця людина ходила по верховнорадівському секретаріату і просили видати підписні листи?!! Смішно!

І одні і другі користуються карикатурними аргументами. То лідерам опозиції секритарка у парламенті не видала 5 аркушів паперу для збору підписів, то підписи фальшиві, то не тією ручкою написані, то коштує дорого, то вибачте, туалети у парламенті не працюють.

Опозиція повинна була вимагати від Голови Парламенту Рибака, аби той не лише на словах а й документально підтвердив які підписи він поставив під сумнів і якими даними оперував депутат Владислав Лукянов, коли говорив що має підтвердження що 11 депутатів були за кордоном. Це був обов'язок опозиції. Потрібно було заблокувати кабінет спікера і не виходити звідти допоки він не скличе сесію.

А так, усе це виглядає як фарс й спектакль для виборців. Одні (ті що погані танцюристи) імітують реформи й покращення, інші боротьбу проти режиму.

Рибак говорив що скликання сесії обійдеться в більше ніж три мільйони гривень. А результату не буде бо не має більшості. Це все відмовки, адже для створення ТСК, яка б з'ясувала умови утримання Юлії Тимошенко і чому до неї не допускають захисників та рідних, потрібно 150 голосів.

Лідери опозиції навчилися у влади імітувати бурхливу діяльність, сидячи в теплих кріслах. Їхня діяльність наводить на думку, що вона хоче не побороти, а залоскотати злочинну владу.

Реальні речі спускаються на гальма. Як це було із законопроектом щодо декриміналізації статей Тимошенко. Опозиція навіть не наполягала на розгляді цього документу. Зайшовши на бренді Тимошенко до парламенту, опозиція неспромоглася 100% проголосувати за її звільннення. Навіть кілька членів фракції Партії Регіонів проголосували.

Дії опозиції нагадують песика, який лає на всіх і вся, але нікому не може завдати шкоди, бо має молочні зуби та ще й тримають його на короткому повідку...

Країна перетворюється в якесь шоу, де усі роблять вигляд що воють за всенародне благо.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.