Профукали момент

17 апреля 2013, 16:12
0
1581
Профукали момент

Опозиція провалила скасування пенсійної реформи

В парламенті не вистачило лише 3 голоси, щоб скасувати репресивну, по відношенню до літніх людей – пенсійну реформу. Хоча реформою це назвати язик не повертається. Це геноцид. 

Пенсійна реформа, як і все, що терміново потрібно владі приймається і робиться «за скороченою процедурою» нагадує сліпе кошення. Процедури скорочені, але їхні наслідки довгі, болісні і репресивні по відношенню до людей.

Ми отримали так звану пенсійну реформу бо  з протягнутою рукою йшли до Міжнародного валютного фонду. Реформу ніби то прийняли. Літні люди почали отримувати більшу пенсію? Ні! Наповнився пенсійний фонд? Ні!До того часу його дефіцит тільки зростає. А гроші від МВФ отримали і відразу ж Державне управління справами закупило малину по 672 гривні,  черешню по 400 гривень і  червону та чорну ікру. Всю цю екзотику запиватимуть елітним шампанським "Мадам Кліко". А на ситий шлунок про пенсіонерів тнавряд чи думатиметься.

Сьогодні в опозиції був реальний шанс повернути справедливість для пенсіонерів. Не повернули, не відмінили пенсійну реформу.

Провладна фракція знайшла компроміс з власною совістю.Правда вони ніколи його не знайдуть з населенням України. І не можуть знайти,бо вони керуються партійними інтересами, інтересами власних кишень,преференцій, доброго життя, чим завгодно, але не інтересами виборців.

А от в опозиції, однією з основних обіцянок було відмінити так звану пенсійну реформу. Дивлячись на результати голосування – опозиція сьогодні прос…ла свою обіцянку. Відміна пенсійної реформи не добрала лише 3 голоси. Хоча законопроекти Денісової та Литвина отримали ще гірший результат.

З опозиційних фракцій, без поважних причин, не проголосували за скасування реформи: з фракції «Батьківщина»: М.Катеринчук – відсутній, Ю.Одарченко –відсутній, О.Дубовой – відсутній, А. Шевченко – відсутній. І, увага, двоє депутатів Я.Федорчук і Д.Дзендзерський – не голосували.

З фракції «Удар» не голосували: І.Геращенко – відсутня,В.Курєнной – відсутній, М.Паламарчук – відсутній, Н.Агафонова – відсутня,С.Куніцин – відсутній, В.Пинзеник – відсутній.

Виникає питання до так званих лідерів цих опозиційних фракцій. Якщо вони не можуть організувати голосування своїх депутатів по принципових питаннях, чи можуть вони називатися лідерами опозиції і як вони далі збираються воювати з владою?

Виходить, що опозиція бореться на словах. Так здали київські вибори, так борються за свободу Юлії Тимошенко не забезпечуючи стовідсоткової явки під час голосування щодо декриміналізацію Кримінального кодексу. Побачимо, як будуть голосувати опозиціонери за законопроект про скасування кримінальної статті, за якою, виключно за політичну діяльність, була засуджена Юлія Тимошенко. Знову наступлять на ті ж граблі...

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.