У парламенті має бути фракція "Юлії Тимошенко"

6 июня 2013, 16:32
0
839

Потрібно врятувати добре імя партії «Батьківщина»

 
Після виходу із Батьківщини «тушок», які потрапили до парламенту за квотою «Фронту Змін» в парламенті повинна бути створена фракція Юлії Тимошенко. "БЮТівці" (саме "БЮТівці", які пройшли перевірку не одними виборами) мають дистанціюватися від бізнесменів Арсенія Яценюка і зберегти чесне ім’я партії Тимошенко "Батькіщина". Я буду першим, хто увійде у таку фракцію.

Сьогодні нищиться і дискредитується «Батьківщина». Сьогодні з'явилося ще дві тушки-фронтовика. Загалом їх уже 8. Сьогодні 12 обласних організацій «Батьківщини» написали лист Тимошенко про те, що йде рейдерське захоплення партії. Під листом поставили свої підписи і діючі депутати-бютівці.

«Фронт Змін» використав «Батьківщину», щоб зайти до парламенту. Сьогодні вони готові продаватися, ставати тушками, здійснювати рейдерське захоплення партії, робити все для того, щоб забезпечити собі комфортне і безтурботне майбутнє.

Точка зору та думки Юлії Тимошенко повністю ігноруються Арсенієм Яценюком та керівництвом «Батьківщини». Вони тільки прикриваються її іменем і не звертають жодної уваги на її поради.

Наприклад, Юлія Тимошенко закликала зупинити акцію «Вставай Україно"», яка не принесла жодних результатів, але ніхто на це не звернув уваги. Навпаки, запланували ще десяток поїздок по містах України для власного само піару. Більше того, Арсеній Яценюк заявив, що Юлія Тимошенко підтримала продовження акції, посилаючись на якийсь міфічний лист.

Представники «Фронту Змін» виконують замовлення Банкової по знищенню партії «Батьківщина», завдаючи удару по всій об’єднаній опозиції. Вони називають себе опозиціонерами та роблять гучні заяви. З іншого боку демонстративно не голосують за декриміналізацію статей за якими була засуджена Юлія Тимошенко та свідомо провалюють опозиційні законопроекти. Їх більше турбує власний бізнес та власний комфорт.

Питання навіть не стоїть про відставку голови фракції. Єдине, що врятує добре імя партії «Батьківщина» та її справжніх представників – це створення нової фракції, лідером якої буде Юлія Тимошенко і яка буде боротися з владою, а не прикриваючись опозиційністю, примножувати свої бізнеси і торгувати принципами.

Для більшості депутатів «Батьківщини» єдиний вихід зберегти своє імя, довести виборцям, що вони йшли у Верховну Раду боротися з владою і за звільнення Юлії Тимошенко.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.