Штурм чи референдум?

23 июля 2013, 11:24
0
1581
Штурм чи референдум?

Я готовий підтримати законні дії по зміні місцевої влади

  Ще трохи такого "бєспрєдєла" і люди будуть брати штурмом не лише райвідділки міції. Як показав приклад Врадїївки, народ з кулаками йде до тих посадовців, які ближче до них. Тому, скоріш за все, під “обстріл” народного гніву потраплять районні та сільські ради.

  Принаймні до такого висновку прийшов після зустрічей з виборцями проведеними у селах Княчижі та Требухів Броварського району Київщини. Якщо зустріч з мешканцями Княжичів пройшла у дискусії, то розмова с мешканцями Требухова мала продовження з певними інтерпретаціями

  Люди звинувачують у своїх бідах усіх. Народний депута не виключення. Люди, як і раніше, вважають, що народний обранець має будувати дороги та латати дахи. Якби я був у владі, то міг би, в обмін за свої “правильні” голосування, розраховувати, що, наприклад, в селі Трубухів, будуть збудовані дитячий садочок, поліклініка та стадіон. Але, в такому випадку, мене б звинуватили у зрадництві. Тому я був і залишаюся в опозиції.

  У Требухові ворогом народу, окрім депутата, також вважають і обраного громадою селишного голову. Претензії класичні як для Київщини - дерибан дорогої землі та нехтування інтересів селян.

  Під час зустрічі, опозиційно налаштовані до сільського голови жителі, зверталися до мене з проханням сказати: хто винен, а хто правий. Однак, я не суддя і не прокурор. Я не маю права, без суда і слідства, призначати винного та ставати на чиюсь сторону. Це я і озвучив під час зустрічі.

  Така відповідь селишній опозиції, особлива села Требухів, не сподобалася. Саме ці слова були розцінені як небажання допомогти, що не відповідає дійсності. І, чомусь, в цьому контексті мене звинуватили у небажанні допомогти багатодітній мамі отримати звання “Мати-героїня”.

  Відповідні закиди я розцінюю неінакше як наклеп. Я дійсно попросив надати документи, бо саме на їх підставі має буде сформульовано депутатський запит. Юридично правильно оформлений документ — це гарантія позитивного вирішення питання. Хіба це крамола чи небажання допомогти? На мою думку - це за вуха притягнені аргументи аби образ ворога був страшнішим...

  Прихильники зміни влади у Требухові навіть почали розповсюджувати чутки, що я отримав землю від діючого сільського голови. Змушений розчарувати! Жодного квадратного метра землі мені ніхто не виділяв і не дарував. Якщо хтось зможе довести протилежне, то я подарую цій людині цей земельний наділ.

  Якщо селяни вважають, що обраний ними голова села корупціонер і громада хоче бачити іншого керівника, то вони можуть провести референдум і висловити такому голові свою недовіру. У свою чергу я пообіцяв проконтролювати аби нові вибори були проведені чесно та прозоро. Це демократично і юридично правильно.

  З іншого боку, у протестних настроях є й певний позитив. Люди вже не хочуть терпіти корупціонерів у владі. Вони гостро реагують на обмеження їхніх прав. Навіть у селах з'являються люди, котрі борються з владою. Тобто, на селі створюється потужна опозиція до голови села чи сільських депутатів. Це дисциплінує владу. Опозиція, як та щука, аби чиновник не дрімав.

  P.S. Цю позицію моя прес-служба відправила для оприлюднення на сайт селища Требухів, який розкритикував мою зустріч із громадою. Хоча цей ресурс і називається незалежним, але моя думка так і не з'вилася на цьому сайті.  

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.