Депутатські "оздоровчі" витрачені на потреби виборців 98 округу

14 августа 2013, 10:55
0
762

Звіт про використання матеріальної допомоги

Я завжди виступав проти надмірних благ, пільг, допомог і таке інше як для народних депутатів так і для інших високопосадовців. Мною підготовлені відповідні законопроекти. Більше того, я ніколи не користуюся пільгами, які надаються Верховною Радою. Як чесно, жодного разу не цікавився на які матеріальні блага маю право.

Щодо матеріальної допомоги, а бо так званих «оздоровчих», то тут виникла певна колізія. Я  просив парламентську бухгалтерію автоматично перерахувати «оздоровчі» на рахунки конкретних людей, дитячих садочків та шкіл мого округу. Але, виявилося, що це зробити не можливо.

Якщо народний депутат відмовляється від коштів на оздоровлення, то подальша їх доля покрита таємницею. Вони повертаються до бюджету Верховної Ради, а механізм їх подальшого розподілу відсутній. І ні суспільство, ні народні депутати не знають про їх подальшу долю.

Саме тому я вирішив взяти ці кошти і витратити їх на матеріальну допомогу тим виборцям мого округу, які найбільше її потребують.

Як і обіцяв, частину коштів перерахував на лікування постраждалої від мєнтів-нелюдів Ірини Крашкової. Значну суму перерахував на лікування тяжкохворих дітей. Також довелося допомогти із ремонтом сільським садочку та школі Переяслав-Хмельницького району. А в Згурівському районі, голова одного із сіл, попросив допомогти відремонтувати поштове відділення, аби його не закрили. На жаль, ремонт пошти, вдалося профінансувати лише частково. Матеріальної допомоги на всіх не вистачило. 

Звіт про використання «оздоровчих» із прізвищами, адресами та телефонами направив у рух «Чесно»

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.