Урок фінансової грамотності

6 июля 2019, 14:01
Владелец страницы
член ради НБУ
0
1374
Урок фінансової грамотності

На фото лавка лихваря на метро Академмістечко.

 1,7% в день – це приблизно 620% річних в день. За 10000 грн кредиту ви будете сплачувати 170 грн в день. Начебто небагато, але друзі, 620% річних у день.

Але тепер увага, відсотки складні. Вам нараховують відсотки на відсотки. Якщо ви на сплатити кредит у сумі протягом 30 днів – лихвар вам вставить рахунок на кредит у 10000 грн тільки по відсоткам на 6600 грн, це 792% річних. Річні відсотки я навіть не буду рахувати, оскільки «кредит до з/п.

Мені одному здається, що СПЛІТ у небанківському кредитному секторі назрів? Як на мене він перший на черзі. Бо 620% річних у день, або 792% річних на місяць хлопцям та дівчатам які надають такі кредити все одно яка облікова ставка НБУ 17% чи 12,5% вони як би знаходяться у іншому Світі відсотків. Я думаю якщо повештатись українськими базарами, то пару таких кіосків можна номінувати у книгу рекордів Гінеса на самий великий відсоток.

Головне без комісій та переплат - все честно.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: кредиты,бизнес,процентные ставки,сплит
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.