Незаконна діяльність псевдоактивістів

21 березня 2019, 11:39
Власник сторінки
0
347
Незаконна діяльність псевдоактивістів

Сьогодні спекуляції на темі війни на Донбасі продовжуються.

     На сьогоднішній день гостро постає питання, пов’язане із незаконною діяльністю добровольців, які повернулись із АТО. Маючи при собі посвідчення учасника бойових дій, який якоби служить “засобом прикриття”, здійснюють діяльність, яка підпадає під злочини Кримінального кодексу України. Це і торгівля зброєю та БК, незаконно вивезеними із зони бойових дій, хуліганство, вимагання та одержання хабара та насильство або погроза щодо журналістів.
        У засобах масової інформації безліч історій, коли перед демобілізацією добровольці або ж військові забирали із собою кілька одиниць зброї, військового спорядження чи боєприпасів і з продажу цього могли прожити ще якийсь час не працюючи.
Іншою болючою проблемою залишається їх участь у замовних акціях протесту.
     Еру мітингів за участю добровольців розпочав одіозний Семен Семенченко, колишній командир добробату “Донбас”. Саме він став законодавцем активно-агресивної громадської поведінки, при якій дозволявся будь-який прояв фізичної сили, особливо під час проплачених акцій на підтримку чиїхось бізнес-інтересів.
     Подібний приклад стався в червні 2018 року, коли інший відомий учасник добровольчого батальйону “Донбас” з позивним “Сармат” Віталій Олешко зі своїм побратимом Андрієм Маджаровим та іншими так званими “АТОшниками” почали пікетувати ОДА Херсонської області з зовнішньо досить благородною метою – припинити вирубку лісу.
   Дивним є те, що проблема вирубки лісу не є найактуальнішою на Херсонщині, а контрабандою деревини “славиться” інший регіон на заході України. Проте заїжджа, немісцева бригада начебто колишніх АТОвців Олешка вирішила все ж поскандалити на камеру із місцевими чиновниками. Однак на місці “Сармат” і його оплічники неочікувано стикнулись зі справжніми учасниками АТО, які теж вийшли з мітингом під стіни Херсонської ОДА.
Місцеві АТОшники з Херсону були проти того, що якісь приїжджі “самозванці” вирішили розхитати ситуацію в регіоні в інтересах місцевого бізнесмена. Про це сказав і сам Олешко, підтвердивши, що своїм мітингом він підтримує інтереси Олександра Цигольника, який, до речі, і займався незаконною вирубкою лісу в Херсонській області. Але, за словами Олешка, це тривало лише місяць, то ж по суті, можна спокійно на це закрити очі.
      Але найбільшої негативної популярності “Справедливість” Олешка здобула завдяки “кришуванню” місцевих фермерів. У мережі інтернет є численні аудіофайли, які підтверджують факти здирництва Олешка з фермерів, які повинні були платити практично половину прибутку із врожаю.
       У разі відмови “Сармат” та його побратими погрожували фізичною розправою і свого слова, до речі, дотримували… У грудні 2016 року одного з фермерів, які відмовились працювати з Олешком, знайшли з вогнепальним пораненням та роздробленим черепом, а в його дружини була зламана рука. Крім того, в бердянського “активіста” була добре налагоджена схема з місцевою прокуратурою. Так, вимагаючи зі своїх жертв данину, Олешко обіцяв їм свій захист від прокуратури, проте після отримання своєї частки до фермерів все ж приходила в гості перевірка з органів, яка теж не соромилась повторно брати хабар з місцевих аграріїв.
       В серпні минулого року Віталій Олешко помер від пострілу. Говорять, що до його смерті причетні інші добровольці з “Торнадо”. Мовляв, не поділили бізнес-інтереси. Проте така показова смерть, на жаль, не стала приводом для того, щоб зупинити незаконну діяльність та перестати прикриватись посвідченням учасника АТО псевдоактивістам.
      Сьогодні спекуляції на темі війни на Донбасі продовжуються. Дуже шкода, що багато українців при цьому не усвідомлюють, що такі псевдопатріоти із мітингами та провокаціями насправді часто переслідують свої власні інтереси, які далекі від понять громадської діяльності та суспільної справедливості.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: доброволец,мітинг,мітинги протесту,проплачений мітинг,Семен Семенченко,добровольческие батальоны,добровольчі батальйони,добровольцы
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.