Мінімальне соціальне податкове зобов’язання – шлях до знищення садівництва

27 июля 2016, 13:41
Председатель Ассоциации "Укрсадпром"
0
119
Мінімальне соціальне податкове зобов’язання – шлях до знищення садівництва

Введення додаткових податків може стати останнєю краплею для українських садоводів

Ініціатива доповнити Податковий Кодекс України поняттям «мінімальне соціальне податкове зобов’язання» і ввести податок за кожен гектар землі може стати суттєвою перешкодою на шляху розвитку садівництва.

Аналізуючи Проект Закону України «Про внесення змін до Податкового Кодексу України та інших законодавчих актів України щодо мінімального податкового соціального зобов’язання» Асоціація “УКРСАДПРОМ” заявляє: ця ініціатива свідчить про спробу додаткового перевантаження адміністрування податків аграріїв та суперечить принципу спрощення податкової системи, який передбачає скорочення кількості податків і зборів, прозорість останніх та зменшення надання документів податкової звітності, встановлений у статті 4 Податкового кодексу України.

В умовах посилення кризових явищ в економіці та відсутності державної підтримки галузі, вказаний законопроект призведе до зниження інвестиційної привабливості галузі, зменшення обсягів закладки нових садів, ягідників і розсадників, скорочення обсягів виробництва та відповідно скорочення робочих місць.

З повним текстом позиції Асоціації “УКРСАДПРОМ” щодо Проекту Закону України «Про внесення змін до Податкового Кодексу України та інших законодавчих актів України щодо мінімального податкового соціального зобов’язання» можна ознайомитись на сайті Асоціації "Укрсадпром".
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: налоги,фрукты,ассоциация,садоводство
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.