Управлінець та фінансист, голова Полтавської обласної організації політичної партії "ОСНОВА"
Місцева влада – сильні громади!
Децентралізація влади проголошувалась та проголошується як одна з найуспішніших реформ. Ця реформа передбачає подолання викликів, що стоять перед країною, зокрема: залежність регіонів від центру; інфр
Новости политики - 24 жовтня 2018, 11:00
Як надіслати електронний запит на отримання публічної інформації
Впевнений, що хоча б одного разу у Вас виникали питання: Чому в моєму будинку не проводять ремонти? Куди йдуть гроші, які є на рахунку? Скільки їх?
Новости Киева - 24 жовтня 2018, 10:31
Зачем Болтон в Москву приезжал
Советник США по национальной безопасности Джон Болтон приехал в Москву, где встретился с Владимиром Путиным. Какова цель этой встречи?
Новости мира - 24 жовтня 2018, 10:25
Народний депутат ВО Свобода
Ненажерливості олігархів при владі на чолі з Порошенком немає меж ...
Ми маємо зупинити грабіжницькі плани чинного уряду по підвищенню ціни на газ для населення з 1 листопада 2018 року на 23,5 % до 8550 грн за тис. кубометрів
Новости политики - 24 жовтня 2018, 09:44
Інтернет підірвали публікації російських видань, які відкрито називають екс-лідера ДНР Олександра Захарченка злочинцем.
Новости политики - 24 жовтня 2018, 08:18
РЕНИ – Форпост Украины на Дунае.
Новости политики - 23 жовтня 2018, 19:42
Колись на весь Буський район Львівської області було 15 тисяч корів. Сьогодні залишилося всього 40. Чому?
Новости политики - 23 жовтня 2018, 18:53
Когда «холодильник» победит «телевизор»
Что на Украине идет стабильно, так это планомерное обнищание населения. Главным же индексом нищеты остается процент, который тратит гражданин на питание. Критической нормой показателя среднего достатка в мире считается 10%. Если на питание тратится больше, то это уже показатель бедности.
События в Украине - 23 жовтня 2018, 18:46