Шкільний розстріл у Казані

11 мая 2021, 16:21
Владелец страницы
Заступник директора Українського інститута дослідження екстремізму
1
1663
Шкільний розстріл у Казані

Якщо держава буде нав'язувати модель "навколо вороги", "хто сильніший, той і правий" та чорно-білу реальність, то така модель розповсюджуватиметься не лише у ненависть щодо країн-сусідів


Якщо держава буде нав'язувати модель "навколо вороги", "хто сильніший, той і правий" та чорно-білу реальність, то така модель розповсюджуватиметься не лише у ненависть щодо країн-сусідів, але й щодо людей-сусідів.

Звичайно, проблема розстрілів у школах викликана й іншими питаннями - і, насамперед, відсутністю належної соціалізації та нормального спілкування у дітей. Навіть через роки вбивці повертались до своїх шкіл, щоб вимістити образи, які були нанесені у шкільному житті.

Взнаки ймовірно і соціальні наслідки карантину (обмеження спілкування), які будуть випливати у різних формах. І, звичайно - якщо моральні межі перейдені у суспільстві (а масові насильницькі напади у школах Росії уже набувають періодичності), то така модель як дороговказ для наступників.

Але цього всього в офіційній версії Кремля щодо розстрілів у Казані ми не почуємо. Ми почуємо про якісь замовлення і зовнішніх ворогів
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
ТЕГИ: Казань,школа,стрельба
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.