Що стоїть за вбивством Шишова

3 августа 2021, 17:31
Владелец страницы
Заступник директора Українського інститута дослідження екстремізму
0
1264
Що стоїть за вбивством Шишова

Вбивство керівника Білоруського дома в Україні Шишова зараз виглядає не як помста білоруського диктатора, як здається на перший погляд

.
А більше - як черговий етап передачі корони "європейський демон №1"  Лукашенку. 

Звісно, що питання по запуску Північного потоку чи посилення економічної співпраці ЄС з РФ ідуть на другий план. Страх і санкції як ковдру на себе перетягує Лукашенко. Навіть в Україні його статус ворога посилився. А будь-які подальші загострення з Білоруссю несуть ризики відкриття вікна можливостей для поступок Росії. Громадська думка просто не встигатиме зосереджуватись на двох ворогах одночасно.

Плюс питання безпеки для учасників Кримської платформи 23 серпня. Можливо це не зменшить число учасників, але знизить рівень представництва.

І затягування слідства - це формування стійкого переконання, що Україна - це небезпечна зона, поле діяльності найманих убивць і спецслужб, які почувають тут як вдома. Вкладати гроші в таку країну? Подорожувати нею? Відстоювати її інтереси на міжнародній арені?
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Украина-Россия,убийства,Александр Лукашенко,Жыве Беларусь
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.